BUDYNEK SZKOLNY ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA. ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ PRZEZ INTERNET.

Wielkanoc
11 kwietnia 2020 | 00:00

klasa LICEALNA X A

Zadania do pracy samodzielnej w domu

Witajcie Drodzy Uczniowie,
poniżej podaję zadania do pracy samodzielnej w domu. Gdybyście mieli jakieś pytania, proszę kontaktujcie się ze mną poprzez e-mail.
Jezyk polski/historia:
1. Przeczytaj fragment utworu "Za chlebem" Henryka Sienkiewicza, s. 163-165..
2. Wykonaj nastepujące ćwiczenia: I, II, III s. 166, 3,5,6 s. 168.
3. Zapoznaj się z tematem "Grzeczność językowa", s. 169, wykonaj ćwiczenia G-1, G-2 s. 160, G-3,G-4 s. 170-171.
Geografia:
1. Obiekty UNESCO w Polsce - wybierz jeden i przygotuj projekt tego obiektu (technika dowolna). Polecam: krajobrazy puzzlefactory.pl

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę zdrowia,
Pani Daria

2020-03-15 20:31:54 ET

Daria Mularczuk
20 marca 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Ojczyzna ponad wszystko

Wykonaj następujące zadania:
2/52, 1/53, 4/56.
Pozdrawiam. Do zobaczenia w piątek!
Pani Daria

2019-10-29 21:30:28 ET

Daria Mularczuk
1 listopada 2019

Zakonczenie roku szkolnego 2018-19

Drodzy uczniowie! Mamy jeszcze zajecia w najblizszy piatek 17 maja. Troszeczke popracujemy, a pozniej bedziecie miec spotkanie integracyjne wszystkich licealistow. *** Natomiast w sobote 18 maja mamy uroczyste zakonczenie roku szkolnego o godz. 11:30 w auditorium. Przypominam o odpowiednim stroju. Po uroczystosci zapraszam Was do sali nr 7 po odbior swiadectw i upominkow.
Do zobaczenia w piatek, pani Dorota

2019-05-13 23:19:08 ET

17 maja 2019

Praca domowa z 3 maja

• Informuje, ze mamy regularne zajecia w najblizszy piatek 10 maja w godz. 17:30 – 20:30. Mielismy zaproszenie od klasy maturalnej do udzialu w ich balu maturalnym (informacja w zalaczniku) w tym dniu, ale tylko jedna osoba zglosila chec udzialu. Dyrekcja postanowila, ze w tym momencie odbeda sie regularne zajecia dla klasy II liceum w budynku szkoly. Jesli do czwartku moi uczniowie zmienia zdanie i beda chcieli wziac udzial w balu maturzystow, to prosze dac mi znac, abysmy mogli odpowiednio zaplanowac nastepny piatek.
• Mamy tez zajecia w piatek 17 maja;
• Uroczyste zakonczenie roku szkolnego w sobote 18 maja o godz. 11:30
• Rozpoczelismy zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020.
Pozdrawiam, Dorota Bakula

2019-05-05 00:11:24 ET

10 maja 2019

Praca domowa z 12 kwietnia

1) Uzupelnij zadania 4 i 5 na str. 211; 2) Przypominam o pisaniu prac rocznych. Prezentacja prac w piatek 3-go maja;
Wesolych swiat wielkanocnych oraz udanego wypoczynku na feriach wiosennych! pani Dorota

2019-04-14 09:00:36 ET

26 kwietnia 2019

Praca domowa z 5 kwietnia

1) Przypominam o pisaniu prac rocznych. Prezentacja prac w piatek 3-go maja; 2) Za tydzien 12 kwietnia mamy nasze spotkanie integracyjne. W piatek -19 kwietnia nie mamy zajec. Spotykamy sie ponownie 26 kwietnia. Do zobaczenia, pani Dorota

2019-04-06 23:59:53 ET

12 kwietnia 2019

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego