Wakacje! Wakacje! Życzymy zdrowych i udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

klasa IV A

Praca domowa dla klasy IV "B" z dnia 9 grudnia 2017r.

Proszę w trakcie przerwy świątecznej przeczytać czytankę "Niezwyczajne Jasełka"-str. 93 oraz wykonać ćw.2 str. 95 (w czytance). Proszę nauczyć się płynnie czytać jednej czytanki: albo "Nasz Kochany Święty"-str.83 albo "Niezwyczajne Jasełka"-str. 93. W klasie poznaliśmy wiadomości o czasowniku oraz wykonywaliśmy ćwiczenia od strony 73. Proszę (w miarę możliwości dziecka) dokończyć pozostałe ćwiczenia do strony 85 włącznie. Wrócimy do tych ćwiczeń w styczniu, aby lepiej utrwalić wiadomości o rzeczownikach, przymiotnikach i czasownikach. W styczniu czeka nas bowiem test. Zapraszam wszystkich uczniów oraz rodziców na nasze szkolne Jasełka, które odbędą się 16 grudnia o godz. 11:00 w Audytorium. W programie przewidziana jest wizyta św. Mikołaja oraz symboliczny poczęstunek. W związku z tym prosimy rodziców o przyniesienie drobnego poczęstunku: ciastek, owoców, itp. Dziękuję za współpracę! Miłego weekendu-pani Iwona

2017-12-09 19:32:45 ET

6 stycznia 2018

Praca domowa dla klasy IV "B" z dnia 2 grudnia 2017r.

Naucz się płynnie czytać czytankę "Andrzejkowe wróżby"-str.73. Przygotuj się do dyktanda:ćw.3 str.75 z czytanki. Wykonaj wszystkie ćwiczenia od strony 66 do strony 72. Miłego tygodnia-pani Iwona

2017-12-03 09:53:47 ET

9 grudnia 2017

Praca domowa dla klasy IV "B" z dnia 18 listopada 2017r.

Dokonaj poprawy dyktanda w zeszycie. Naucz się płynnie czytać czytankę " Zazdrosna Klara"-str. 67. Wykonaj ćwiczenia: 5,6,7 str.59-60. Smacznego indyka i do zobaczenia 2 grudnia! Pani Iwona

2017-11-19 20:41:55 ET

2 grudnia 2017

Praca domowa dla klasy IV "B" z dnia 11 listopada 2017r.

Proszę nauczyć się płynnie czytać czytankę "Samolubny Filip"-str.61.Przeczytaj "Kącik Savoir-Vivre Czwartoklasisty"-str.63. Dokończ ćw.2 str.56-57, ćw.3 str.57, ćw.4 str.58. Dziękuję wszystkim, którzy ubrali się w barwy narodowe Polski by uczcić Narodowe Święto Niepodległości oraz przynieśli ciekawe rekwizyty na dzisiejsze zajęcia! Miłego tygodnia-pani Iwona

2017-11-11 17:47:42 ET

18 listopada 2017

Praca domowa dla klasy IV "B" z dnia 4 listopada 2017r.

Przygotuj się do dyktanda-ćw.3 str.54-z czytanki. Naucz się płynnie czytać czytankę "O Stworzeniu Podhala"-str.51. Wykonaj ćwiczenie 6 str.53(jeśli masz trudności, zasady pisowni wyrazów wielką literą znajdziesz na str.50). Naucz się śpiewać "Hymn Polski" (kopie słów powinne znajdować się w folderach uczniów). Proszę o przyniesienie na lekcje (jeśli ktoś ma w domu) symboli narodowych Polski oraz ubranie się (jeśli możliwe) w kolory biało-czerwone. Miłego tygodnia-pani Iwona

2017-11-04 19:57:56 ET

11 listopada 2017

Praca domowa dla klasy IV "B" z dnia 28 października 2017r.

Proszę wykonać ćwiczenia: 3 str.48, ćw.4 str.49, ćw.1 str.50, ćw.2 oraz ćw.3 str.51. Naucz się pięknie czytać wiersza ze strony 59 z czytanki "Dla tych, którzy odeszli". Dla chętnych na dodatkową ocenę celującą: naucz się wiersza na pamięć. Na stronie 57 znajduje się czytanka o takim samym tytule jak wiersz, dla ambitnych: naucz się płynnie jej czytać. Dziękuję pani Agnieszce Jastrzębskeij za zakupienie i przygotowanie jesiennego projektu: uczniowie otrzymali dzisiaj dynie, które pomysłowo ozdobili!!!! Życzę dobrej pogody podczas zbierania cukierków, miłego tygodnia i do zobaczenia w sobotę-pani Iwona.

2017-10-28 18:38:26 ET

4 listopada 2017