BUDYNEK SZKOLNY ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA. ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ PRZEZ INTERNET.

Wielkanoc
11 kwietnia 2020 | 00:00

klasa VIII A

Praca domowa dla klasy VIII A

1. Proszę napisać 10 - 15 zdań na temat: Czy w tym roku Wielkanoc będzie inna w moim domu? Następnie proszę zrobić zdjęcie tego tekstu i wysłać na mój email: kszmitko@hotmail.com
2. Proszę pracować nad wykonaniem projektu. Projekt ma być gotowy na 25 kwietnia.
Projekt dla klasy VIII A
Termin wykonania: 25 kwietnia
Co należy zrobić:
Proszę wybrać jeden temat i zrobić prezentację multimedialną (powerpoint). Każdy uczeń podzieli się swoją pracą w trakcie zajęć 25 kwietnia. Prezentacja powinna być ciekawa, zawierać zdjęcia i nie przekroczyć pięciu minut. Proszę przysłać prezentację na mój email najlepiej w piątek, 24 kwietnia.
Jeżeli ktoś ma problem z wykonaniem prezentacji multimedialnej, to proszę się ze mną skontaktować i pomyślimy o innej formie.
Tematy do wybrania (każdy uczeń wybiera jeden temat):
1. Historia pewnego zdjęcia…/lub opowieść o pamiątce rodzinnej.
2. Postać lub wydarzenie z okresu drugiej wojny światowej, które warto jest pamiętać.
3. Wynalazki, którymi zasłynęli Polacy w świecie.
4. Postać jednego z polskich noblistów.
Życzę zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocy i Smacznego Jajka!
Do zobaczenia 18 kwietnia o 9:30 rano.

2020-04-04 11:08:37 ET

18 kwietnia 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Praca domowa dla klasy VIII A

1. Wykonaj polecenie 10 w czytance na str. 157 (zredaguj przynajmniej piec pytan i odpowiedzi).
2. Naucz sie plynnie czytac opowiadanie "Pospieszny" w czytance na str. 154 - 156.
3. Prosze wydrukowac i przeczytac ksero z historii. Wysylam je emailem do rodzicow, bo nie moge tu zalaczyc.

*** W zwiazku z tym, ze pani Ala nie mogla przeprowadzic dzis lekcji, geografia bedzie za tydzien.

2020-03-28 11:26:04 ET

4 kwietnia 2020

Praca domowa dla klasy VIII A

1. Prosze odpowiedziec na wszystkie pytania ze str. 94 w cwiczeniu (Pytania sa do czytanki "Zaklad" str. 148 - 151, ktora trzeba bylo na dzis przeczytac. Jezeli ktos nie przeczytal na dzis, to prosze to zrobic jak najszybciej.)
2. Prosze wykonac polecenia 1, 4, 5 w cwiczeniu na str. 71- 72.
3. Prosze nauczyc sie plynnie czytac opowiadanie "Nienawidze brata" w czytance na str.160 - 162.

***Na dzis bylo do wykonania pisemnie w zeszycie polecenie 7 ze strony 151. Prosze zrobic zdjecie swojej odpowiedzi i przyslac mi na email:
kszmitko@hotmail.com
Bedzie za to ocena do dziennika.

2020-03-21 11:20:45 ET

28 marca 2020

Google Hangouts Link

Spotykamy sie w sobote o 9: 30 rano.
Adres dostepu do klasy internetowej:

2020-03-19 17:30:00 ET

16 maja 2020

Praca do samodzielnego wykonania w domu w sobote, 14 marca.

1. Przeczytaj opowiadanie "Zaklad" w czytance na str. 148 - 151 i ustnie odpowiedz na pytania 1 - 6 ze strony 151. Prosze tez wykonac pisemnie w zeszycie polecenie 7 ze strony 151.
Dla chetnych: prosze przetlumaczyc tekst w cwiczeniu na str. 101.
Geografia:
Przeczytac tekst : Wyzyny Polski - uzupelnic cwiczenia i mapy konturowe, narysowac wybrany obiekt geograficzny na podstawie wybranego zdjecia(format dowolny) .Polecam link: krajobrazy puzzlefactory.pl

2020-03-14 09:12:58 ET

14 marca 2020

Praca domowa dla klasy VIII A

1. Wykonaj polecenia 1 i 2 w czytance na str. 68 pod haslem Doskonalimy umiejetnosci jezykowe.
2. Wykonaj polecenie 5 w cwiczeniu na str. 68.
3. Naucz sie plynnie czytac opowiadanie "Romek" w czytance na str. 66 - 67.

**** W zwiazku z tym, ze klasa byla nieprzygotowana, test z historii zostal przeniesiony na 21 marca.
Milego tygodnia!

2020-03-08 07:24:30 ET

14 marca 2020

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego