BUDYNEK SZKOLNY ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA. ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ PRZEZ INTERNET.

Wielkanoc
11 kwietnia 2020 | 00:00

klasa VII B

Praca domowa z dnia 4 kwietnia

Odpowiedz na pytania pod tekstem z historii (Polska pod zaborami, ** załącznik).

2020-04-04 14:43:17 ET

18 kwietnia 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Praca domowa z dnia 21 marca

Prosze wykonać zdania z historii i geografii. (**załącznik)

2020-03-21 17:36:37 ET

28 marca 2020

Następne zajęcia

Proszę sprawdzić swoje e-maile.

2020-03-19 15:21:45 ET

20 marca 2020

Praca domowa z geografii

Uczniowie kl VII maja samodzielnie wykonac: cwiczenie 1 i 2, str. 54 po przeczytaniu tematu ,,Wody powierzchniowe Polski''.

2020-03-14 14:38:49 ET

21 marca 2020

Praca domowa z dnia 14 marca

W domu:

*proszę wykonać ćwiczenie 2, 3, 4, str. 45-46 (niebieski zeszyt ćwiczeń).

**przeczytać wiadomości związane z kolejnym tematem z historii (Napoleon Bonaparte - załącznik***) i odpowiedzieć na pytania pod tekstem.

2020-03-13 22:01:19 ET

21 marca 2020

sobotnie zajęcia

Drodzy Państwo!

Z powodu szalejącego w okolicy Coronavirusa zajecia w polskiej szkole w najbliższą sobotę są odwołane. Bardzo proszę prosze o potwierdzenie otrzymania tej wiadomości.

Pozdrawiam, pani Bogusia

2020-03-12 22:03:48 ET

13 marca 2020

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego