Gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu Muzycznego i Pokazu Talentów!

Ferie zimowe
22 lutego 2020 | 00:00

klasa VII A

Praca domowa z dnia 15 lutego

W domu proszę odpowiedzieć na pytania z historii na rozdanych kartkach (załącznik***)
Osoby chętne mogą wykonać ćwiczenie III na rozdanym na lekcji ksero z gramatyki (tryby w języku polskim).

2020-02-15 19:38:21 ET

29 lutego 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Praca domowa z dnia 8 lutego

W domu proszę (pełnym zdaniem!) odpowiedzieć na pytania na ksero po tematem z historii.

2020-02-08 22:59:17 ET

15 lutego 2020

Praca domowa z dnia 1 lutego

W domu proszę odpowiedzieć pełnym zdaniem na pytania pod tematem z historii (ksero "Król Stanisław August Poniatowski"-załącznik).

2020-02-01 21:50:01 ET

8 lutego 2020

Praca domowa z dnia 25 stycznia

W domu proszę odpowiedzieć pełnym zdaniem na pytania pod tematem z historii ("Królowie z dynastii Sasów" - w załączniku!). Wiem, że niektórzy uczniowie mieli za sobą tydzień wypełniony egzaminami i nie mogli pracy domowej z polskiego poświęcić duzo czasu, mają więc kolejny tydzień na uzupełnienie wszystkich zaległych prac.

2020-01-26 00:10:48 ET

1 lutego 2020

Praca domowa z dnia 18 stycznia

Nie ma nowej pracy domowej, proszę uzupełnić wszystkie zaległe projekty na najbliższe zajecia.

2020-01-20 11:39:23 ET

25 stycznia 2020

Praca domowa z dnia 11 stycznia 2020

Praca domowa

1. Odpowiedz pełnym zdaniem na pytania na ksero z historii o Janie III Sobieskim

2. Napisz na osobnych kartkach charakterystykę króla Sobieskiego. Wszystkie potrzebne wiadomomości zostały zebrane na lekcji, zapisane na tablicy i powinny znajdować się w zeszytach. Charakterystyka powinna mieć przynajmniej 80 słów.

2020-01-11 21:54:30 ET

25 stycznia 2020

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego