Gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu Muzycznego i Pokazu Talentów!

Ferie zimowe
22 lutego 2020 | 00:00

klasa VI A

PRACA DOMOWA DLA KLASY VI A Z DNIA 15 LUTEGO 2020 ROKU

1. Tłumaczenie str. 146 lub/i str. 147 z zeszytu ćwiczeń.
2. Dla chętnych: zad. 6 str. 90 z książki - zabaw się w poetę i napisz wiersz o motylu (lub jakikolwiek inny wiersz).
Życzę wszystkim wspaniałych ferii i miłego odpoczynku! Za tydzień zajęć nie ma - do szkoły wracamy 29 lutego.

2020-02-15 13:07:08 ET

29 lutego 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

PRACA DOMOWA DLA KLASY VI A Z DNIA 8 LUTEGO 2020 ROKU

1. Proszę przynieść książkę z wybranym przez siebie wierszem (bądź wierszami) oraz ozdobną kartkę (kartki) , naklejki, kredki, mazaki.
2. Z dodatkowej karty pracy rozdanej na lekcji proszę dokończyć ćwiczenie nr 1 oraz zrobić ćwiczenie nr 2 (odmiana przymiotnika "wielki" w liczbie pojedynczej i mnogiej w zależności od rodzaju ) oraz 3 (podkreśl przymiotniki w tekście) .
*Ćwiczenie 4 dla chętnych.*

2020-02-08 13:04:58 ET

15 lutego 2020

PRACA DOMOWA DLA KLASY VI A Z DNIA 25 STYCZNIA 2020 ROKU

1. Dyktando: warzywa, porządek, nietoperz, grzyb, pszczoła, kształt, wszystko, zawsze, mężczyzna, żaden, każdy, podróż, mżawka, małżeństwo
2. Dopisz zdania do ćwiczenia 6 str. 101 oraz 7 str. 103.
Za tydzień będzie geografia. Miłego tygodnia :)

2020-02-01 14:54:59 ET

8 lutego 2020

PRACA DOMOWA DLA KLASY VI A Z DNIA 25 STYCZNIA 2020 ROKU

1. Czytanka str. 84-85.
2. Napisz charakterystykę swojego najlepszego przyjaciela/przyjaciółki według wcześniejszego planu zapisanego w zeszycie bądź na podstawie charakterystyki Ani pisanej na lekcji.
3. Ćwiczenie 1/85 i 5/88 w zeszycie ćwiczeń.
Historia: test z Jagiellonów (proszę się przygotować na podstawie karty powtórzeniowej).

2020-01-28 22:37:18 ET

1 lutego 2020

PRACA DOMOWA DLA KLASY VI A Z DNIA 11 STYCZNIA 2020 ROKU

1. Naucz się czytać tekst "Człowiek Zima" str. 76.
2. Przeczytaj informacje o zimowych miesiącach ze str. 75 i zapisz w zeszycie dwie wybrane informacje o każdym z nich.
3. Proszę dokończyć ćwiczenia: 4/72, 1a/73 oraz 1d/75.
Historia: powtórz wiadomości z historii.

2020-01-12 10:25:35 ET

18 stycznia 2020

PRACA DOMOWA DLA KLASY VI A Z DNIA 7 GRUDNIA 2019 ROKU

1. Zeszyt ćwiczeń: 5 str. 66, 6 str. 67
2. Dyktando: wróbel, kałuża, wróżka, źródło, królewna, żubr, niechlujny, taksówka, wujek

2019-12-07 22:23:24 ET

14 grudnia 2019

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego