Gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu Muzycznego i Pokazu Talentów!

Ferie zimowe
22 lutego 2020 | 00:00

klasa I B

Praca domowa kl.I B

Cwicz.3 str.77 czytanie str.69 ,dzieci otrzymaly dodatkowe kartki z sylabami na prace domowa
prosze powycinac i ulozyc wyrazy i wkleic do malego zeszytu.HAPPY BIRTHDAY ...Marcel Zak !!!!
dozobaczenia 29 lutego ....powtarzamy litery poznane ,zmiekczenia ,sylaby ....krotki test .

2020-02-18 17:13:53 ET

29 lutego 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Praca domowa kl.I B

cwiczenia 2-3 str.73 czytanie str.67 bardzo prosze o sprawdzenie testu z alfabetu ktory dzieci pisaly
tydzien temu ,29 lutego bedzie test powtorzeniowy z przerobionego materialu : alfabet ,sylaby ,zmiekczenia
HAPPY VALENTINES DAY !!!!!!!!!!!!!!

2020-02-10 15:04:58 ET

15 lutego 2020

cwiczenie 2,4,5 str.69 czytanie str.65 na ocene

2020-02-02 09:13:00 ET

8 lutego 2020

Praca domowa kl.I B

cwiczenie 2-3 str.65 czytanie str.63 ... bardzo prosze o powtorzenie alfabetu , kilkoro uczniow nie otrzymalo
oceny .

2020-01-27 17:17:58 ET

1 lutego 2020

Praca domowa kl.I B

cwiczenie 2-3 str.61 czytanie str.61 ,mamy powtorzenie materialu ,powtarzamy poznane literki
od A-Z znajomosc liter i alfabetu na ocene ,kazde dziecko musi to zaliczyc .
Happy birthday Juliana Wojslaw !!!!

2020-01-19 11:19:49 ET

25 stycznia 2020

Praca domowa kl.I B

cwiczenie3 str.45 czytanie str.46-47 , w malych zeszytach prosze narysowac " THANKSGIVING W MOIM DOMU "w sobote 7 grudnia dzieci przychodza w czapkach Mikolaja,
14 grudnia bedzie spotkanie swiateczne w klasie wysle panstwu informacje na email
HAPPY THANKSGIVING !!!!!!!!!! nie ma zajec 11-30 -2019 dozobaczenia 7 grudnia !!

2019-11-26 07:01:16 ET

7 grudnia 2019

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego