Gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu Muzycznego i Pokazu Talentów!

Ferie zimowe
22 lutego 2020 | 00:00

klasa VI B

Zadanie domowe z dnia 15 lutego 2020r.

1. Proszę o powtórzenie materiału z ortografii od 78 do 88 strony w ćwiczeniach .
W sobotę 29 lutego będziemy pisać sprawdzian .
2. Na ostatnich zajęciach oddałam sprawdzone dyktanda . Proszę ułożyć zdania złożone z wyrazami , w których były błędy i zapisać je
w zeszycie .
Życzę wszystkim dobrego odpoczynku podczas ferii .
Do zobaczenia w sobotę 29 lutego - p. Basia

2020-02-18 17:50:26 ET

29 lutego 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Zad.domowe z lekcji z dn.8 lutego 2020r.

1.Proszę przygotować się do dyktanda materiał w ćwiczeniach str.77
2.Wykonać ćw. 5 i 6 /str.80
3. Slowa z ramki : To trzeba zapamiętać !!!!! (str.81 ) - zasada pisowni - rz- po spólgłoskach .
4. Zadanie 10/ str.83 - ułożone zdania zapisz na oddzielnej kartce.

Przypominam o jutrzejrzym Konkursie Muzycznym i Pokazie Talentów . Wszystkim uczniom , którzy biorą udział życzę powodzenia! Wszystkich chętnych zapraszam do obejrzenia występów Waszych utalentowanych kolegów i koleżanek . Do zobaczenia w Audytorium ! - p. Basia

2020-02-08 23:09:54 ET

15 lutego 2020

zad.domowe z lekcji 1 lutego 2020r.

1.Zadanie 4/ str.102 w czytance - do wyboru a)... lub b)... . Napisz na oddzielnej kartce .

2. Ułóż zdania złożone z wyrazami: rzeźbiarz , mistrz, rzeźbić .

3. Przeczytaj tekst na stronie 103 w czytance .

4. Przeczytaj i Zapamiętaj ( dwie ważne zasady) pisowni - rz - / ramka na str. 78 w ćwiczeniach /.

2020-02-01 21:51:21 ET

8 lutego 2020

Zadaie domowe z lekcji dn.25 stycznia 2020r.

!. Proszę dokończyć rozpoczęte na lekcji ćwiczenia 6/ str.101-102
2. Uzupełnij tabelę / kartka - rzeczownik,przymiotnik, czasownik dopisz po piętnaście wyrazów w każej grupie /
3. Przeczytaj wiersze na stronach . 94 i 95
4.Przygotuj się do dyktanda tekst wiersza pt." Kwiaty w polskich domach " -str.94
4.Dokończyć rozpoczęte w klasie zadanie - w czytance str.98 - niebieska ramka - proszę uzupelnić odpowiedzi .

2020-01-25 19:20:51 ET

1 lutego 2020

Zadanie domowe z lekcji dn. 18 stycznia 2020r.

1. Przeczytaj tekst str.89 Szersze spojrzenie na temat . Zastanów się i spróbuj odpowiedzieć na pytania 4,5 i 6 .
2. Napisz wiersz o motylu . Inspiracją niech będzie fotografia na str. 90 w czytance .
Dzień Babci i Dziadka to również okazja do napisania wiersza . Z pewnością Babcie i Dziadkowie ucieszą się z takiego pięknego prezentu !
<3 <3 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO <3 <3

3. W ćwiczeniach zad.3/str.66 oraz zad.8/67
4. Z historii proszę odpowiedzieć na pytania - kserokopie rozdane w klasie .

Przypominam o Konkursie muzycznym i Pokazie talentów 9 lutego . Chętnych prosimy o przyniesienie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych .
Zyczę dobrego tygodnia - p. Basia

2020-01-18 18:06:55 ET

25 stycznia 2020

Zadanie domowe z lekcji dn. 11 stycznia 2020r.

1. Przeczytaj dokładnie wiersz pt. "Szron" - kserokopie rozdane w klasie . Zilustruj przedstawioną w wierszu sutuację - technika dowolna , farby , kredki lub ołówek ....
2. Zapoznaj się z tekstem str. 78 w czytance . Postaraj się opanować przedstawione słownictwo i wykonaj na oddzielnej kartce zad.5 .
3. W ćwiczeniach zad.1/ str.98 i 3/ str.99

2020-01-11 18:07:58 ET

18 stycznia 2020

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego