BUDYNEK SZKOLNY ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA. ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ PRZEZ INTERNET.

Wielkanoc
11 kwietnia 2020 | 00:00

klasa V B

Praca domowa z dn. 28.3.2020

1. Ćwicz. 4 i 5 str. 67; 6 i 7 str. 68.
2. Nagraj się jak mówisz swoją rolę na pamięć, a następnie poproś mamę lub tatę o przesłanie mi tego nagrania drogą e-mailową.
3. Dla chętnych: Przeczytaj uważnie "Szersze ujęcie tematu lekcji"  na str. 164 i 165, a następnie napisz w kilku zdaniach jak potoczyły się losy Wojtka.
(Można zrobić zdjęcie pracy domowej i przesłać mi drogą e-mailową na gnea1826@gmail.com. Jeśli ktoś mi nie prześle, to sprawdzę w czasie naszych zajęć sobotnich.)
Zyczę udanego weekendu i tygodnia! Do zobaczenia za tydzień o godz. 10:00. p. Gosia

2020-03-28 12:23:10 ET

4 kwietnia 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Praca domowa z dn. 21.3.2020

1. Tlumaczenie str. 64 (Cwiczenia). Zapisz do zeszytu.
2. Dla chetnych: Wejdz na strone internetowa learningapps.org, wybierz jezyk polski i wykonaj ktores z zadan/zabaw/gier edukacyjnych.

Zycze milego tygodnia! p. Gosia

2020-03-21 12:47:08 ET

28 marca 2020

Praca domowa z dn. 5.3.2020

1. Naucz sie plynnie czytac czytanke na str. 142-143.
2. Przygotuj sie do testu z pisowni liczebnikow glownych (kserowka rozdana na lekcji).
3. HISTORIA: Napisz odpowiedzi na zaznaczone pytania z okresu panowania Piastow (na oddzielnej kartce). Aby uzyskac ocene celujaca, nalezy odpowiedziec na wszystkie pytania. Termin wykonania: 21 marca.
Zycze milego tygodnia! p. Gosia

2020-03-07 14:28:06 ET

14 marca 2020

Praca domowa z dn. 29.2.2020

1. Przygotuj sie do dyktanda - dwa pierwsze zdania z tekstu "o/u" (od slowa "Moj" do slowa "trudny") i dwa pierwsze zdania z tekstu "h/ch" (od slow "W naszym" do slowa "hulajnogach") w cwiczeniach na stronie 46.
2. Uloz zdania z nast. zwrotami: wybitny muzyk, wybitnego muzyka, o wybitnym muzyku.
3. Cw. 4 str. 58 (w cwiczeniach).
4. Dla chetnych: Zadanie 4 str. 137 (w podreczniku).

Zycze udanego tygodnia!

2020-03-01 07:43:24 ET

7 marca 2020

Praca domowa z dn. 8.2.20

1. Odmien przez przypadki w liczbie pojedynczej rzeczownik “sukienka”, a nastepnie uloz zdania w formie wlasciwej kazdemu przypadkowi.
2. Przygotuj sie do testu z rzeczownikow, przymiotnikow i czasownikow ( trzeba bedzie rozroznic).
3. Naucz sie plynnie czytac opowiadanie ze str. 122-124.
4. Dla chetnych: Zadanie 9 str. 124 (na oddzielnej kartce).
HISTORIA: Zadanie A (kserowka). Zadanie B dla chetnych.

2020-02-08 10:21:08 ET

15 lutego 2020

Praca domowa z dn. 1.2.2020

1. Cwicz. 1 str. 51 i 6 str. 53.
2. Dyktando str. 119.
3. Odmien przez przypadki w liczbie mnogiej rzeczownik "autorzy", a nastepnie uloz zdania z tym rzeczownikiem w formie wlasciwej kazdemu przypadkowi (7 zdan).
4. HISTORIA: Zadanie A. Dla chetnych: Zadanie B (kserowka).

Zycze udanego tygodnia! p. Gosia

2020-02-02 15:36:01 ET

8 lutego 2020

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego