Wakacje! Wakacje! Życzymy zdrowych i udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Zadania domowe
klasa VIII BStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 6 - - -

 


Gratulacje i podziekowania od Doroty Bakuly

 
Kochani Uczniowie, Drodzy Panstwo!

Jeszcze raz serdecznie gratuluje pieknego zakonczenia roku szkolnego i zarazem edukacji w polskiej szkole! Moi uczniowie wypadli swietnie! Jestem z Was bardzo dumna! Udowodniliscie sobie i nam wszystkim, ze mozecie, umiecie i potraficie siegac po wiecej. Zycze Wam byscie tacy pozostali !

Chcialabym bardzo podziekowac ze bardzo hojny prezent i za przepiekny kosz roz od Was wszystkich! Bardzo mnie wzruszyliscie tym gestem! Jestem tez Wam bardzo wdzieczna za to, ze moglam spedzic z Wami te dwa ostatnie lata w klasie poznajac Was, uczac Was i bawiac sie z Wami. Jestescie wspanialymi mlodymi ludzmi i wiem, ze daleko zajdziecie. To byla sama przyjemnosc, by z Wami pracowac ;-)

Dziekuje tez za wszelkie inne przemile gesty, kartki, kwiaty, czekoladki, ktorymi mnie obdarowaliscie zegnajac sie ze mna. Zycze Wam udanych wakacji, kolejnych sukcesow i mam nadzieje, ze jeszcze o Was uslysze ;-)

Dziekuje jeszcze raz mamom klasowym: pani Asi, pani Magdzie i pani Gosi za pomoc, za wyzyty w klasie. Rodzice tak zaangazowani, to niesamowita pomoc przy naszym 'szalonym' tempie pracy tylko w soboty.

Pozostaje nam jeszcze jeden obowiazek do spelnienia - zdanie egzaminu LOTE. Wrocimy do zajec we wrzesniu. Prosze sprawdzac emaile, albo skontaktowac sie ze mna juz po wakacjach. Egzamin zawyczaj odbywa sie w drugiej polowie listopada.

Jeszcze raz dziekuje!

Z serdecznosciami,

Dorota Bakula

 

 

2019-05-19 14:13:20 ET

Dorota Bakula
18 maja 2019

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. Zbigniewa Herberta - Copiague, Nowy Jork
1 Molloy Street - Copiague, NY 11726 - United States of America

Zakonczenie roku szkolnego 2018-19

 
Drodzy Uczniowie! Mili Panstwo! W najblizsza sobote 18 maja mamy uroczyste zakonczenie roku szkolnego. Zapraszamy uczniow klas osmych na godz. 11:00 (proba poloneza) do audytorium, a uroczystosc rozpocznie sie o godz. 11:30. Przypominam o odpowiednim stroju w kolorach: bialy, czarny, granatowy.
*** Po uroczystym zakonczeniu roku szkolnego zapraszam uczniow i rodzicow do sali nr 7 gdzie bedziemy miec czas dla siebie, by porozmawiac, zrobic zdjecia, pozegnac sie. Bede tez miec kilka rzeczy do rozdania uczniom.
*** Msza sw. na zakonczenie roku szkolnego w niedziele 19 maja w kosciele OLA w Copiague.
Do zobaczenia w sobote! pani Dorota

 

 

2019-05-13 23:17:05 ET

Dorota Bakula
18 maja 2019

 


Praca domowa z 4 maja

 
* Uloz zdania z nowymi ‘trudnymi wyrazami’ i podaj ich synonymy ** Uroczyste zakonczenie roku szkolnego w sobote 18 maja o godz. 11:30 ***Trwaja zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020 ****Ostatnia lekcja tanca poloneza, ktorego zatancza uczniowie naszych trzech klas osmych na zakonczenie roku szkolnego w sobote 11 maja w godz. 11:15-11:45 w sali gimnastycznej ***** Zakonczylismy zajecia przygotowujace do egzaminu LOTE 2019. Wznowimy je we wrzesniu.
Do zobaczenia w sobote!
Dorota Bakula

 

 

2019-05-05 00:09:13 ET

Dorota Bakula
11 maja 2019

 


Praca domowa z 6 kwietnia

 
1) Uloz zdania z nowymi ‘trudnymi wyrazami’ i podaj ich synonimy; 2) Projekt nr 7 do oddania 27 kwietnia; 3) Test z historii (II wojna swiatowa). Wesolych swiat wielkanocnych i udanego wypoczynku na feriach wiosennych! Pozdrawiam, pani Dorota

 

 

2019-04-14 08:57:54 ET

Dorota Bakula
27 kwietnia 2019

 


Praca domowa dla kl. VIIIB z 6 kwietnia

 
1) Uloz zdania z nowymi ‘trudnymi wyrazami’ i podaj ich synonimy; 2) Projekt nr 7 do oddania 27 kwietnia; 3) Test z historii (II wojna swiatowa). *** W sobote 13 kwietnia mamy nasza wycieczke szkolna. Spotykamy sie o godz. 7:30 rano przy ulicy DaVinci z tylu kosciola, przy bocznych drzwiach do audytorium. Prosze, aby uczniowie zjedli porzadne sniadanie lub wzieli cos do jedzenia ze soba na droge. W muzeum bedziemy od godz. 9:00 do 10:00 i pozniej jedziemy na lunch do Levittown (11:00 – 12:00). Planowany powrot do szkoly ok. godz. 12:30. Tego dnia nie bedzie regularnych zajec ani zajec przygotowujacych do egzaminu LOTE. *** Do zobaczenia! pani Dorota

 

 

2019-04-06 23:56:44 ET

Dorota Bakula
13 kwietnia 2019

 


Praca domowa dla kl. VIIIB z 30 marca

 
1) Uloz zdania z nowymi ‘trudnymi wyrazami’ i podaj ich synonimy; 2) Napisz w zeszycie kilka zdan o wybranej przez siebie osobie: Irena Sendlerowa lub Janusz Korczak. Mozesz skorzystac z podrecznika – str. 134 lub z internetu; 3) W sobote bedzie test z historii – II wojna swiatowa, na podstawie notatek z zajec i wspolnie uzupelnionej kserokopii - powtorzenie wiadomosci ; 4) Projekt nr 7 do oddania 27 kwietnia. Do soboty! pani Dorota

 

 

2019-04-01 22:10:51 ET

Dorota Bakula
6 kwietnia 2022

 


- - - Strona 1 z 6 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network