Gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu Muzycznego i Pokazu Talentów!

Ferie zimowe
22 lutego 2020 | 00:00

klasa VIII B

Gratulacje i podziekowania od Doroty Bakuly

Kochani Uczniowie, Drodzy Panstwo!

Jeszcze raz serdecznie gratuluje pieknego zakonczenia roku szkolnego i zarazem edukacji w polskiej szkole! Moi uczniowie wypadli swietnie! Jestem z Was bardzo dumna! Udowodniliscie sobie i nam wszystkim, ze mozecie, umiecie i potraficie siegac po wiecej. Zycze Wam byscie tacy pozostali !

Chcialabym bardzo podziekowac ze bardzo hojny prezent i za przepiekny kosz roz od Was wszystkich! Bardzo mnie wzruszyliscie tym gestem! Jestem tez Wam bardzo wdzieczna za to, ze moglam spedzic z Wami te dwa ostatnie lata w klasie poznajac Was, uczac Was i bawiac sie z Wami. Jestescie wspanialymi mlodymi ludzmi i wiem, ze daleko zajdziecie. To byla sama przyjemnosc, by z Wami pracowac ;-)

Dziekuje tez za wszelkie inne przemile gesty, kartki, kwiaty, czekoladki, ktorymi mnie obdarowaliscie zegnajac sie ze mna. Zycze Wam udanych wakacji, kolejnych sukcesow i mam nadzieje, ze jeszcze o Was uslysze ;-)

Dziekuje jeszcze raz mamom klasowym: pani Asi, pani Magdzie i pani Gosi za pomoc, za wyzyty w klasie. Rodzice tak zaangazowani, to niesamowita pomoc przy naszym 'szalonym' tempie pracy tylko w soboty.

Pozostaje nam jeszcze jeden obowiazek do spelnienia - zdanie egzaminu LOTE. Wrocimy do zajec we wrzesniu. Prosze sprawdzac emaile, albo skontaktowac sie ze mna juz po wakacjach. Egzamin zawyczaj odbywa sie w drugiej polowie listopada.

Jeszcze raz dziekuje!

Z serdecznosciami,

Dorota Bakula

2019-05-19 14:13:20 ET

18 maja 2019

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Zakonczenie roku szkolnego 2018-19

Drodzy Uczniowie! Mili Panstwo! W najblizsza sobote 18 maja mamy uroczyste zakonczenie roku szkolnego. Zapraszamy uczniow klas osmych na godz. 11:00 (proba poloneza) do audytorium, a uroczystosc rozpocznie sie o godz. 11:30. Przypominam o odpowiednim stroju w kolorach: bialy, czarny, granatowy.
*** Po uroczystym zakonczeniu roku szkolnego zapraszam uczniow i rodzicow do sali nr 7 gdzie bedziemy miec czas dla siebie, by porozmawiac, zrobic zdjecia, pozegnac sie. Bede tez miec kilka rzeczy do rozdania uczniom.
*** Msza sw. na zakonczenie roku szkolnego w niedziele 19 maja w kosciele OLA w Copiague.
Do zobaczenia w sobote! pani Dorota

2019-05-13 23:17:05 ET

18 maja 2019

Praca domowa z 4 maja

* Uloz zdania z nowymi ‘trudnymi wyrazami’ i podaj ich synonymy ** Uroczyste zakonczenie roku szkolnego w sobote 18 maja o godz. 11:30 ***Trwaja zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020 ****Ostatnia lekcja tanca poloneza, ktorego zatancza uczniowie naszych trzech klas osmych na zakonczenie roku szkolnego w sobote 11 maja w godz. 11:15-11:45 w sali gimnastycznej ***** Zakonczylismy zajecia przygotowujace do egzaminu LOTE 2019. Wznowimy je we wrzesniu.
Do zobaczenia w sobote!
Dorota Bakula

2019-05-05 00:09:13 ET

11 maja 2019

Praca domowa z 6 kwietnia

1) Uloz zdania z nowymi ‘trudnymi wyrazami’ i podaj ich synonimy; 2) Projekt nr 7 do oddania 27 kwietnia; 3) Test z historii (II wojna swiatowa). Wesolych swiat wielkanocnych i udanego wypoczynku na feriach wiosennych! Pozdrawiam, pani Dorota

2019-04-14 08:57:54 ET

27 kwietnia 2019

Praca domowa dla kl. VIIIB z 6 kwietnia

1) Uloz zdania z nowymi ‘trudnymi wyrazami’ i podaj ich synonimy; 2) Projekt nr 7 do oddania 27 kwietnia; 3) Test z historii (II wojna swiatowa). *** W sobote 13 kwietnia mamy nasza wycieczke szkolna. Spotykamy sie o godz. 7:30 rano przy ulicy DaVinci z tylu kosciola, przy bocznych drzwiach do audytorium. Prosze, aby uczniowie zjedli porzadne sniadanie lub wzieli cos do jedzenia ze soba na droge. W muzeum bedziemy od godz. 9:00 do 10:00 i pozniej jedziemy na lunch do Levittown (11:00 – 12:00). Planowany powrot do szkoly ok. godz. 12:30. Tego dnia nie bedzie regularnych zajec ani zajec przygotowujacych do egzaminu LOTE. *** Do zobaczenia! pani Dorota

2019-04-06 23:56:44 ET

13 kwietnia 2019

Praca domowa dla kl. VIIIB z 30 marca

1) Uloz zdania z nowymi ‘trudnymi wyrazami’ i podaj ich synonimy; 2) Napisz w zeszycie kilka zdan o wybranej przez siebie osobie: Irena Sendlerowa lub Janusz Korczak. Mozesz skorzystac z podrecznika – str. 134 lub z internetu; 3) W sobote bedzie test z historii – II wojna swiatowa, na podstawie notatek z zajec i wspolnie uzupelnionej kserokopii - powtorzenie wiadomosci ; 4) Projekt nr 7 do oddania 27 kwietnia. Do soboty! pani Dorota

2019-04-01 22:10:51 ET

6 kwietnia 2022

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego