Gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu Muzycznego i Pokazu Talentów!

Ferie zimowe
22 lutego 2020 | 00:00

Ogłoszenia Szkolne

Konkurs Muzyczny/Pokaz Talentów

Zaproszenie na Konkurs Muzyczny/Pokaz Talentów

2020-01-26 10:09:49 ET

Dorota Szczech

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

List do Rodziców 25 stycznia 2020

List do Rodziców

2020-01-25 13:01:45 ET

Legitymacje szkolne

Jeśli ktoś z Państwa chciałby sobie wyrobić legitymację szkolną lub odnowić starą na ten rok, proszę przynieść mi wypełnione aplikacje dostępne na stronie http://files.clickweb.home.pl/homepl40838/file/wzrwnioskuolegitymacjucznia.pdf
oraz stare legitymacje w przypadku odnowienia.

Proszę o złożenie tych aplikacji do 25 stycznia. Będziemy się starać o legitymacje tylko dla osób wyjeżdżających do Polski w tym roku.

Proszę pamiętać, ze termin 25 stycznia jest ostatecznym terminem składania wniosków (proszę zobaczyć ogłoszenie Centrali poniżej).

Szanowni Państwo
Zarząd Centrali Polskich Szkół Dokształcających przypomina, że ostateczny termin nadsyłania wniosków o przedłużenie lub wyrobienie nowych legitymacji szkolnych , do Konsulatu RP w Nowym Jorku upływa z dniem 31 stycznia 2020r.

Renata Ochocka
Sekretarz Organizacyjny CPSD

2020-01-16 20:50:24 ET

List do Rodziców 1 stycznia 2020

Link do legitymacji

http://www.centralapolskichszkol.org - Legitymacje szkolne (na dole jest link do wniosku o legitymacje dla ucznia)

2020-01-01 20:46:44 ET

Ogłoszenie od Wspólnoty

Drodzy Rodzice i Uczniowie:

Proszę zapoznać się z ogłoszeniem otrzymanym od Wspólnoty w Duchu Świętym:

Przez najbliższy miesiąc (od 28 grudnia 2019 r. do 25 stycznia 2020 r.) w domach Rodzin z naszej Wspólnoty Nazaret, parafii i wszystkich chętnych będzie gościł wizerunek Maryi z Amerykańskiej Częstochowy.

Rodziny, które chciałyby przyjąć do swoich domów obraz Matki Boskiej, proszę o wysłanie wiadomości do Darii lub Adama (kontakt poniżej). W wiadomości podajcie proszę nazwisko rodziny, swój adres i nr telefonu. Chcemy ustalić listę chętnych Rodzin wcześniej, by opracować grafik podróży Matki Boskiej. Prawdopodobnie każda Rodzina będzie miała możliwość modlitwy przez dobę lub dwie (w zależności od liczby chętnych). Lista będzie tworzona według kolejności zgłoszeń. Jeśli chętnych osób będzie więcej, obraz Matki Boskiej będzie z nami dłużej.

Daria Mularczuk 631-639-5699
Adam Mularczuk

2020-01-01 20:31:37 ET

Ogłoszenie

Przypominamy, ze zajęć 4 stycznia nie ma! Najbliższe zajęcia w szkole - 11 stycznia 2020!

2020-01-01 20:28:24 ET

Dorota Szczech

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego