BUDYNEK SZKOLNY ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA. ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ PRZEZ INTERNET.

Wielkanoc
11 kwietnia 2020 | 00:00

Ogłoszenia Szkolne

Wspierajmy polskie biznesy!

Wspierajmy polskie biznesy

2020-03-25 12:59:31 ET

Dorota Szczech

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

List do Rodziców

Prosimy o zapoznanie się listem.

2020-03-24 19:14:30 ET

List do Rodziców

Prosimy zapoznać się z poniższym listem.

2020-03-17 22:02:33 ET

Ogłoszenie dla Rodziców

Drodzy Rodzice:

Ponieważ zajęcia w sobotę, 14 marca, zostały odwołane, nauczycielki wyślą do Państwa email z instrukcjami, jak uczeń powinien wykorzystać czas, jaki poświeciłyby Polskiej Szkole. Prosimy potraktować to jako obowiązkowe zadanie. Pobyt w domu jest dobrą okazją, aby poćwiczyć czytanie, pisanie, powtórzyć wiadomości, obejrzeć jakąś bajkę/film po polsku. Proszę nie tracić kontaktu z nauka w tym czasie. Jesteśmy w trakcie opracowywania systemu nauki online, jeśli sytuacja się przedłuży i będzie o konieczne. Podamy Państwu więcej informacji już wkrótce.

Dziękuję!
Dorota Szczech

2020-03-13 21:57:18 ET

List do Rodziców - 12 marca 2020 - Covid19

Zajęcia w najbliższą sobotę odwołane.

2020-03-12 22:01:46 ET

List do Rodziców 5 marca 2020

2020-03-05 22:44:01 ET

Dorota Szczech

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego