Gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu Muzycznego i Pokazu Talentów!

Ferie zimowe
22 lutego 2020 | 00:00

klasa LICEALNA IX A

Praca domowa z dnia 14 lutego

W domu proszę przeczytać wiadomości na str. 123 oraz 149-150.

2020-02-15 19:21:05 ET

28 lutego 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Praca domowa z dnia 7 lutego

W domu proszę przeczytać wiadomości w podręczniku na stronie 140.

2020-02-08 21:59:13 ET

14 lutego 2020

Praca domowa z dnia 31 stycznia

W domu proszę przeczytać wiadmości w podręczniku dotyczące omówionych przez nas utworów (str. 115 i str. 130).

2020-02-01 21:30:22 ET

7 lutego 2020

Praca domowa z dnia 24 stycznia

W domu proszę uzupełnić ćwiczenia. Osoby, które nie oddały prac zaliczeniowych z epoki, mają tydzień na ich skończenie.

2020-01-25 23:36:57 ET

31 stycznia 2020

Praca domowa z dnia 17 stycznia

W najbliższym tygodniu upływa termin oddania prac zaliczeniowych z epoki średniowiecza.

2020-01-20 11:44:18 ET

24 stycznia 2020

Praca domowa z dnia 10 stycznia 2020

Przypominam, że do końca miesiąca należy oddać prace zaliczeniowe z epoki średniowiecza.

Z "Pytań maturalnych" na stronie 89 wybierz jedno i napisz pracę zaliczeniową z epoki średniowiecza. Proszę korzystać z różnych źródeł i szukać wiadomości poza podręcznikiem.

2020-01-11 21:22:49 ET

31 stycznia 2020

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego