Wakacje! Wakacje! Życzymy zdrowych i udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

klasa I B

Strona: Poprzednia | 2 | Następna

Praca domowa kl.I B

cwiczenie 2-3 str.61 czytanie str.61 ,mamy powtorzenie materialu ,powtarzamy poznane literki
od A-Z znajomosc liter i alfabetu na ocene ,kazde dziecko musi to zaliczyc .
Happy birthday Juliana Wojslaw !!!!

2020-01-19 11:19:49 ET

25 stycznia 2020

Praca domowa kl.I B

cwiczenie3 str.45 czytanie str.46-47 , w malych zeszytach prosze narysowac " THANKSGIVING W MOIM DOMU "w sobote 7 grudnia dzieci przychodza w czapkach Mikolaja,
14 grudnia bedzie spotkanie swiateczne w klasie wysle panstwu informacje na email
HAPPY THANKSGIVING !!!!!!!!!! nie ma zajec 11-30 -2019 dozobaczenia 7 grudnia !!

2019-11-26 07:01:16 ET

7 grudnia 2019

Praca domowa kl.I B

cwiczenie 3,4,5 str.41 czytanie na ocene ,bardzo prosze o czytanie z dziecmi elementarz str.41-43
serdecznie zapraszamy na nasza zabawe Jesienna dla rodzicow naszej szkoly .HAPPY BIRTHDAY ...
ALISON KOWALCZYK , BUKOWSKI NICOLE , ALEX I OLIVIER LYNKO ,OKUROWSKI MAX !!!!!

2019-11-17 09:43:39 ET

23 listopada 2019

Praca domowa kl.I B

cwiczenie 4,5,6 str. 37 ,czytanie str.38-39 na ocene , zostaly jeszcze zdjecia klasowe do kupienia ,serdecznie zapraszamy wszystkich
na nasza zabawe jesienna 23 listopada ,prosze przyniesc pare suszonych listkow (4-5 sztuk)

2019-11-10 12:35:46 ET

16 listopada 2019

Praca domowa kl.I B

cwiczenie 3,4,5/33 czytanie str.34-35 w sobote beda zdjecia do odebrania $9 ,w sobote bedzie krotki test z
przerobionego materialu ...poznane litery ,samogloski

2019-11-03 13:09:43 ET

9 listopada 2019

Strona: Poprzednia | 2 | Następna

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!