Gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu Muzycznego i Pokazu Talentów!

Ferie zimowe
22 lutego 2020 | 00:00

klasa I C

Praca domowa kl.I C

cwiczenie 3str.77 czytanie str.69...dzieci otrzymaly dodatkowe kartki z sylabami na prace domowa ,
prosze powycinac i ulozyc z nich wyrazy i wkleic do malego zeszytu,HAPPY BIRTHDAY ..Marcel Zak !!!
dozobaczenia 29 lutego ...powtarzamy literki poznane ,zmiekczenia ,sylaby ...krotki test .

2020-02-18 17:18:16 ET

29 lutego 2020

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Praca domowa kl.I C

Cwiczenia 2-3 str.73 czytanie str.67 ...bardzo prosze o sprawdzenie testu z alfabetu ktory dzieci mialy tydzien temu
29 lutego bedzie test powtorzeniowy z przerobionego materialu : alfabet ,sylaby ,zmiekczenia.
HAPPY BIRTHDAY- LENA I POLA ROGALSKI !!!!!!HAPPY VALENTINES DAY !!!!!!!!

2020-02-10 15:08:10 ET

15 lutego 2020

cwiczenia 2,4,5 str.69 czytanie str.65 na ocene

2020-02-02 09:14:01 ET

8 lutego 2020

cwiczenie 2-3 str.65 .....czytanie str.63 powtarzamy alfabet i prosze czytajcie

2020-01-27 17:20:01 ET

1 lutego 2020

Praca domowa kl.I C

cwiczenie 2-3 str.61 czytanie str.61 mamy powtorzenie materialu i poznanych liter
kazde dziecko musi zaliczyc znajomosc alfabetu od A-Z na ocene .
Happy birthday Pfilip Kwolek i Julia Laurette !!!!!!!!!!

2020-01-19 11:23:06 ET

25 stycznia 2020

Praca domowa kl.I C

cwiczenie 3 str.45 czytanie str,46-47 , w malych zeszytach prosze narysowac " THANKSGIVING W MOIM DOMU"
7 grudnia dzieci przychodza w czapkach Mikolaja ,14 grudnia bedzie spotkanie swiateczne w naszej klasie ,wysle
informacje na email ,nie ma zajec 11-30 -2019 dozobaczenia 7 grudnia .HAPPY THANKSGIVING !!!!!

2019-11-26 07:07:43 ET

7 grudnia 2019

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego