W sobotę odbyło się ślubowanie klas I i oficjalne pasowanie na uczniów. Gratulujemy pierwszakom i witamy ich w gronie naszej szkoły!!

klasa V A

Strona: 1

PRACA DOMOWA Z DNIA 16 PAŹDZIERNIKA 2021 ROKU

1. Przeczytaj informacje ze strony 44 i zapisz w zeszycie po 3 zdania o Janie z Kolna oraz o Krzysztofie Kolumbie.
2. Dyktando str. 42.
3. Ćwiczenie nr 8 i 9 str. 48

2021-10-16 13:18:48 ET
23 października 2021

PRACA DOMOWA Z DNIA 9 PAŹDZIERNIKA 2021 ROKU

1. Czytanka str. 25
2. Dyktando str. 28
3. Zadanie domowe str. 32

2021-10-12 16:57:30 ET
18 października 2021

PRACA DOMOWA Z DNIA 2 PAŹDZIERNIKA 2021 ROKU

1. Czytanie na czas - ramka - str. 19 (1 minuta).
2. Ćw. 5 str. 9 oraz 7 i 8 str. 10
3. Proszę napisać po 3 wyrazy z odpowiednią liczbą sylab (wylosowaną na lekcji).

2021-10-02 16:08:10 ET
9 października 2021

Praca domowa z dnia 25 września 2021 roku

1. Czytanka str. 11-12