*** 1 marca rozpoczynamy zapisy na następny rok szkolny. Zapraszamy do biura szkoły w soboty w godzinach: 11.00-15.00. *** 9 marca w sobotę nie mamy zajęć w klasach 0-8. *** W niedzielę 10 marca- Koncert Muzyczny i Pokaz Talentów. *** 23 marca - Wystawa Pisanek i Palemek Wielkanocnych. *** Zapraszamy do sprawdzania naszej strony internetowej oraz zaglądania na FB! ***  

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Zadania domowe
klasa LICEALNA XI AStrona: 1

 

- - - Strona 1 z 1 - - -

 


Ustne zaliczenie zagadnień maturalnych - historia

 
Drodzy Uczniowie,
nie mamy zajęć w dwa kolejne piątki - 16 lutego i 23 lutego. Widzimy się 1 marca.

Praca domowa
1. Przygotuj się do odpowiedzi ustnej z zagadnień maturalnych - dział Historia. Każdy uczeń ma za zadanie zaliczyć omówiony materiał podczas rozmowy z nauczycielem w ustalonym wcześniej terminie - platforma GoogleMeet. Proszę, żeby każdy z Was wysłał mi e-mail dzień przed datą zaliczenia (ustalaliśmy daty na ostaniej lekcji), a ja odeślę każdemu uczniowi link do spotkania on-line. Proszę o kontakt przez e-mail w sprawie pytań.

2. Osoby, które nie wysłały mi jeszcze pracy maturalnej, proszę o wysłanie jej na mój e-mail. W tym tygodniu zacznę odsyłać Wam sprawdzone prace w pliku PDF, wydrukujcie je i przynieście na kolejną lekcję.

Pozdrawiam,
Pani Daria

 

 

 

2024-02-12 07:19:27 ET
Daria Mularczuk
1 marca 2024

 

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. Zbigniewa Herberta - Copiague, Nowy Jork
1 Molloy Street - Copiague, NY 11726 - United States of America

Rekolekcje w Amerykańskiej Częstochowie

 
Drodzy Uczniowie,
do przyszłego piątku proszę o zgłoszenie się do mnie osób, które chciałyby jechać na rekolekcje do Amerykańskiej Częstochowy. Musimy stworzyć listę chętnych osób.
Pozdrawiam,
Pani Daria

 

 

 

2024-01-13 03:35:34 ET
Daria Mularczuk
19 stycznia 2024

 


Rekolekcje dla młodzieży w Amerykańskiej Częstochowie

 
Szanowni Dyrektorzy!

Zwracamy się z prośbą o przekazanie młodzieży i rodzicom waszych szkół zaproszenia na rekolekcje, które odbędą się w dniach 10 - 11 lutego 2024 r. w Amerykańskiej Częstochowie. Temat tegorocznych rekolekcji: ,, Maryja Boża Infuencerka".
Rekolekcje poprowadzi O. Marcin Czyżewski.
W rekolekcjach udział mogą wziąć uczniowie klas ósmych i licealnych szkół zarejestrowanych w CPSD.
Koszt dwudniowych rekolekcji wynosi $62 od młodzieży oraz opiekunów. Jest to koszt posiłków. Koszt wynajmu pokoi i innych opłat związanych z organizacją spotkań ponosi CPSD. Każda grupa musi mieć swojego dorosłego opiekuna. Grupy zgłaszają dyrektorzy szkół lub osoba przez niego wytypowana. Czeki wystawione na Polish Supplementary School Council Of America proszę przesłać na adres:
Wioletta Jusinska
119 Kingswood Dr
Naugatuck, CT
Proszę nie przywozić gotówki.
Biorąc pod uwagę ograniczoną liczbę miejsc zostanie stworzony link do rejestracji, którą będzie można dokonać w określonym dniu i godzinach.
Dlatego zwracamy się do dyrektorów o powiadomienie uczniów o rekolekcjach i przygotowanie list do rejestracji.
Link do rejestracji przesłany zostanie w poniedziałek
22.01. 2024 r. o godz. 8:00 pm i aktywny będzie do wtorku 23.01.2024r. do godz. 10:00pm.
Nie przyjmujemy indywidualnych zgłoszeń.
O uczestnictwie zadecyduje kolejność zgłoszenia. Po potwierdzeniu uczestnictwa dyrektor przesyła w terminie do 27.01.2024r. imienną listę z zaznaczeniem klasy do której uczęszcza uczeń w polskiej szkole na adres: wjusinska@yahoo.com
Plan oraz regulamin uczestnictwa zostanie przesłany do szkół, które zarejestrują uczniów w następnym komunikacie.
Z poważaniem.
Wioletta Jusińska-
koordynator z ramienia CPSD

-Wioletta Jusinska

 

 

 

2024-01-11 06:01:17 ET
Daria Mularczuk
21 stycznia 2024

 


Zdjęcia klasowe

 
W najbliższy piątek, tj. 6 października będziemy mieli zdjęcia klasowe. Proszę bądźcie w szkole na czas.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dobrego tygodnia,
Pani Daria

 

 

 

2023-09-30 14:26:11 ET
Daria Mularczuk
6 października 2023

 


Między I a II wojną światową

 
Drodzy Uczniowie,
bardzo dziękuję za wasze zaangażowanie podczas dwojga pierwszych zajęć. Jestem z Was bardzo dumna. Przed nami nowy rok szkolny i ostatni rok w polskiej szkole. Obiecuję, że czekają Was wspaniałe, niezapomniane momenty.
Dobrego tygodnia,
Pani Daria

Praca domowa
1. Wykonaj zadania z podręcznika, s. 19-22, 27-28.

 

 

 

2023-09-17 12:35:08 ET
Daria Mularczuk
22 września 2023

 


- - - Strona 1 z 1 - - -

 

Strona: 1 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. Zbigniewa Herberta - Copiague, Nowy Jork
1 Molloy Street - Copiague, NY 11726 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs