Pierwsze zajęcia - 3 października. Klasy 0-3 przychodzą do szkoły; Klasy 4-11 pierwsze zajęcia zdalne.

Zajęcia Dla Szkoły Licealnej
2 października 2020 | 17:30

klasa VIII A

Zakonczenie Roku Szkolnego

Drodzy Rodzice i Uczniowie,
W najbliższą sobotę o godzinie 10:30 rano odbędzie się krótkie spotkanie wirtualne na zakończenie roku szkolnego. Obecna będzie pani dyrektor wiec porozmawiamy na temat zakończenia roku we wrześniu.
Świadectwa i nagrody zostaną rozdane we wrześniu. W sobotę prześle tylko kopię świadectwa na państwa e-mail.
Serdecznie wszystkich zapraszam.
Podaję link, przez który należy się połączyć. Jest to ten sam link, który używałam w każdą sobotę z uczniami:

2020-05-13 10:16:19 ET
16 maja 2020

Praca domowa dla klasy VIII A

1. Proszę uzupełnić kartę pracy z historii, zrobić zdjęcie i przysłać na mój e-mail. Karta pracy i prezentacja multimedialna została wysłana na e-mail do rodziców.
2. Proszę przeczytać tekst Dzień Matki w czytance na str. 32 i zrobić na podstawie tego tekstu notatkę w zeszycie
(7-10 zdań).
Miłego tygodnia!

2020-05-02 11:13:43 ET
9 maja 2020

Praca domowa dla klasy VIII A

1. Proszę przepisać z załącznika do zeszytu temat i krótką notatkę na temat gwary w języku polskim.
2. Wykonaj polecenia 1, 5 i 6 w cwiczeniu na str. 76 - 78.
Miłego tygodnia:)

2020-04-25 11:21:40 ET
2 maja 2020

Praca domowa dla klasy VIII A

1. Proszę przeczytać dwa razy na głos przemyślenia Andrzeja Wajdy w czytance na str. 210-213.
2. Proszę przepisać i uzupełnić zdania z historii. Zdjęcie uzupełnionych zdań proszę przysłać na e-mail: kszmitko@hotmail.com
Na 6 zdania mają być przepisane do zeszytu. Inaczej, najwyższa ocena to 5.
3. Proszę przygotować projekt do prezentacji (Proszę wybrać jeden temat i zrobić prezentację multimedialną (powerpoint). Każdy uczeń podzieli się swoją pracą w trakcie zajęć 25 kwietnia. Prezentacja powinna być ciekawa, zawierać zdjęcia i nie przekroczyć pięciu minut. Proszę przysłać prezentację na mój email najlepiej w piątek, 24 kwietnia.
Jeżeli ktoś ma problem z wykonaniem prezentacji multimedialnej, to proszę się ze mną skontaktować i pomyślimy o innej formie.
Tematy do wybrania (każdy uczeń wybiera jeden temat):
1. Historia pewnego zdjęcia…/lub opowieść o pamiątce rodzinnej.
2. Postać lub wydarzenie z okresu drugiej wojny światowej, które warto jest pamiętać.
3. Wynalazki, którymi zasłynęli Polacy w świecie.
4. Postać jednego z polskich noblistów.)

2020-04-22 16:48:49 ET
25 kwietnia 2020

Praca domowa dla klasy VIII A

1. Proszę napisać 10 - 15 zdań na temat: Czy w tym roku Wielkanoc będzie inna w moim domu? Następnie proszę zrobić zdjęcie tego tekstu i wysłać na mój email: kszmitko@hotmail.com
2. Proszę pracować nad wykonaniem projektu. Projekt ma być gotowy na 25 kwietnia.
Projekt dla klasy VIII A
Termin wykonania: 25 kwietnia
Co należy zrobić:
Tematy do wybrania (każdy uczeń wybiera jeden temat):
1. Historia pewnego zdjęcia…/lub opowieść o pamiątce rodzinnej.
3. Wynalazki, którymi zasłynęli Polacy w świecie.
4. Postać jednego z polskich noblistów.
Życzę zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocy i Smacznego Jajka!
Do zobaczenia 18 kwietnia o 9:30 rano.

2020-04-04 11:08:37 ET
18 kwietnia 2020

Praca domowa dla klasy VIII A

1. Wykonaj polecenie 10 w czytance na str. 157 (zredaguj przynajmniej piec pytan i odpowiedzi).
2. Naucz sie plynnie czytac opowiadanie "Pospieszny" w czytance na str. 154 - 156.
3. Prosze wydrukowac i przeczytac ksero z historii. Wysylam je emailem do rodzicow, bo nie moge tu zalaczyc.

*** W zwiazku z tym, ze pani Ala nie mogla przeprowadzic dzis lekcji, geografia bedzie za tydzien.

2020-03-28 11:26:04 ET
4 kwietnia 2020