W sobotę odbyło się ślubowanie klas I i oficjalne pasowanie na uczniów. Gratulujemy pierwszakom i witamy ich w gronie naszej szkoły!!

klasa VI B

Strona: 1

Praca domowa dla klasy VIb

1. Napisz 5-10 zdań na temat jesieni w Polsce (skorzystaj z informacji w internecie i innych zródeł; możesz poszukać ciekawego liścia i przynieść na zajęcia) - na ocenę.
2. Historia: Zadanie A (kserówka rozdana na lekcji - o Bitwie pod Grunwaldem).
Dla chętnych: Zadanie B (kserówka rozdana na lekcji- o Bitwie pod Grunwaldem).

Życzę udanego tygodnia!
p. Gosia

2021-10-16 15:33:50 ET
23 października 2021

Praca domowa dla klasy VIb

1. Przygotuj krótki ale dwujęzyczny referat (na plakacie, w języku polskim i angielskim) na temat czegoś co lubisz najbardziej (np. hobby, ulubione zwierzątko, przdmiot, książka...).
2. Ułóż zdania z nast. słowami: pióropusz, szałas, dwujęzyczny, Zbigniew Herbert.
3. Ćwicz.4 i 5 str. 29.

Życzę udanego tygodnia! p. Gosia

2021-10-09 17:16:16 ET
16 października 2021

Praca domowa dla klasy VIb

1. Naucz się na pamięć hymnu (znajduje się na pierwszej stronie w podręczniku): 4 zwrotki+refren=6; 3 zwrotki+refren=5; 2 zwrotki+refren=4; 1 zwrotka+refren=3.
2. Cwicz. 8 str. 21.
3. Dla chętnych: Cwicz. 11 str. 23.

Życzę udanego tygodnia! p. Gosia

2021-10-02 16:50:32 ET
9 października 2021

Praca domowa dla klasy VIb

1. Naucz się pięknie czytać opowiadania ze str. 10-11.
2. Ćwicz. 6 i 7 str. 14; 8 str. 15.
3. Dla chętnych: Ułóż rebus do nast. zwrotu: Warto wierzyć w siebie.

Miłego tygodnia! p. Gosia

2021-09-25 15:55:21 ET
2 października 2021

Strona: 1