W sobotę odbyło się ślubowanie klas I i oficjalne pasowanie na uczniów. Gratulujemy pierwszakom i witamy ich w gronie naszej szkoły!!

klasa VII B

Strona: 1

Dziennik. Podziękowanie

Moi Drodzy,
serdecznie dziękuję Wam za dzisiejszą pracę i życzę wspaniałego Dnia Dwujęzyczności.

Praca domowa
1. Przeczytaj tekst s. 38-39.
2. Przeczytaj "Warto wiedzieć" s. 43.
3. Napisz podziękowanie dla kolegi lub koleżanki za prezent, który otrzymałeś(-aś) od niego (niej) z okazji urodzin - pracę napisz na oddzielnej kartce. Wskazówki i wzór znajdziesz w podręczniku, s. 33-34.

Pozdrawiam serdecznie,

****Wiadomość dla Rodziców:
Jeśli ktoś z Państwa nie otrzymuje automatycznych wiadomości z naszego serwisu szkolnego, proszę sprawdzić skrzynkę "Spam".

2021-10-16 11:06:42 ET
23 października 2021

Jakie znamy rodzaje dzienników?

1. Wykonaj ćw. 4 str. 25.
2. Przeczytaj tekst z podręcznika str. 28-30.
3. Napisz w zeszycie skojarzenia do słowa „edukacja” (ilość dowolna).
4. Za tydzień świętujemy Dzień Dwujęzyczności - ubierz się na biało-czerwono🇵🇱

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wspaniałego tygodnia. Mam nadzieję, że będziecie się cieszyć piękną jesienną pogodą.
Do zobaczenia,

2021-10-09 11:00:15 ET
10 października 2021

Jak napisać zaproszenie.

Praca domowa
1. Przygotuj piękne zaproszenie dla kolegów i koleżanek na swoje przyjęcie urodzinowe - zgodnie ze wskazówkami z podręcznika, s. 21.
2. Na następne zajęcia ubierz się elegancko/patriotycznie - będziemy świętować Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

Życzę Wam wspaniałego zdrowego tygodnia.
Pozdrawiam,

2021-10-02 14:12:07 ET
9 października 2021

Podmiot, orzeczenie, określenia.

1. Wykonaj:
- ćw. 1 A str. 15 (wyrazy z ćwiczenia przetłumacz na język angielski, zapisz je w zeszycie),
- ćw. 2 str. 15.
2. Powtórz wiadomości z lekcji - podmiot, orzeczenie, określenie (notatka w zeszycie).

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW
Zapraszam Państwa serdecznie na zebranie klasowe, które odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 2 października o godz. 11 przed budynkiem szkolnym. Gdyby warunki pogodowe były niekorzystne, przełożymy spotkanie na inny termin i odbędzie się ono poprzez komunikator ZOOM.

Pozdrawiam serdecznie,
Daria Mularczuk

2021-09-25 13:24:06 ET
2 października 2021