Pierwsze zajęcia - 3 października. Klasy 0-3 przychodzą do szkoły; Klasy 4-11 pierwsze zajęcia zdalne.

Zajęcia Dla Szkoły Licealnej
2 października 2020 | 17:30

klasa VII B

Test z historii

Test z historii został wysłany na e-mail.

2020-05-02 18:54:04 ET
6 maja 2020

Praca domowa z dnia 25 kwietnia

W domu proszę wykonać ćwiczenie 6, str. 52 *(proszę przesłać mi te zdania) oraz odpowiedzieć na pytania pod tekstem z historii.(załącznik**)

2020-04-25 14:40:01 ET
2 maja 2020

Praca domowa z dnia 18 kwietnia

W domu proszę odpowiedzieć na pytania pod tekstem z historii.

2020-04-18 14:26:38 ET
25 kwietnia 2020

Praca domowa z dnia 4 kwietnia

Odpowiedz na pytania pod tekstem z historii (Polska pod zaborami, ** załącznik).

2020-04-04 14:43:17 ET
18 kwietnia 2020

Praca domowa z dnia 21 marca

Prosze wykonać zdania z historii i geografii. (**załącznik)

2020-03-21 17:36:37 ET
28 marca 2020

Następne zajęcia

Proszę sprawdzić swoje e-maile.

2020-03-19 15:21:45 ET
20 marca 2020