Zapisy na rok szkolny 2021-2022 już od tej soboty! Aplikacja dostępna w Ogłoszeniach-Dokumentach Szkolnych.

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Ogłoszenia SzkolneStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 30 - - -

 


Ogłoszenia dla Rodziców

 
Drodzy Rodzice,

Mamy dla Państwa kilka informacji na najbliższy czas:

1. W najbliższą sobotę Komitet Rodzicielski organizuje wyprzedaż z okazji Dnia Mamy. Jak zwykle, bardzo prosimy o wspieranie naszego Komitetu! Ogłoszenie w załączniku.

2. Dzięki Państwa hojności i dotychczasowemu wspieraniu Komitetu, naszym wspaniałym mamom udało się zebrać kwotę na ufundowanie prezentów dla uczniów na zakończenie roku. Będą to koszulki – projekt koszulek jeszcze trwa. Ale bardzo prosimy o podanie rozmiaru koszulki dla swojego dziecka wychowawczyni klasy do najbliższej soboty, 8 maja. Bardzo dziękujemy Komitetowi za ich ofiarna prace na rzecz naszych uczniów! Tabelka z rozmiarami w załączniku.

3. Przypominam o możliwości nadsyłania nagrań z występami dzieci: gra na instrumencie, śpiew, wiersz, etc. Filmiki te będą zamieszczone na naszej stronie FB w Dzień Mamy. W tym roku nie mieliśmy szansy zorganizowania Konkursu Muzycznego. W zamian za to, zrobimy wirtualny recital.

4. Przypominamy, że w najbliższą sobotę wznawiamy zapisy na następny rok szkolny, od godz. 11:00 do 15:00. Zapraszamy!

5. Przypominamy również, że nie trzeba już przynosić Kwestionariuszy Covid-19. Wciąż jednak prosimy Państwa o poważne potraktowanie cały czas panujących obostrzeń: jeśli wiedza Państwo, że dziecko źle się czuje, miało niedawno gorączkę, było w kontakcie z kimś chorym na Covid-19, jest na kwarantannie – prosimy nie ryzykować zdrowiem innych dzieci.

6. 12 czerwca planowane są zdjęcia klasowe. Bardzo prosimy o 100% frekwencje w ten dzień!

7. W tym roku zakończenie roku szkolnego planowane jest na 19 czerwca. Więcej informacji wkrótce.

Dziękujemy!

 

Załącznik nr 1:

 

 

Załącznik nr 2:

 

 

 

 

2021-05-03 21:40:17 ET

Dorota Szczech

 

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. Zbigniewa Herberta - Copiague, Nowy Jork
1 Molloy Street - Copiague, NY 11726 - United States of America

List do Rodziców 26 kwietnia 2021

 
Prosimy Państwa o zapoznanie się z treścią listu.

 

Załącznik nr 1:

 

 

Załącznik nr 2:

 

 

 

 

2021-04-26 21:22:32 ET

Dorota Szczech

 


List do Rodziców 6 kwietnia 2021

 
Prosimy o zapoznanie się z treścią listu.

 

Załącznik nr 1:

 

 

Załącznik nr 2:

 

 

 

 

2021-04-06 22:52:04 ET

Dorota Szczech

 


Ogłoszenie na sobotę 27 marca

 
Drodzy Rodzice:

Przypominamy o wystawie pisanek/palemek wielkanocnych w sobotę, 27 marca w trakcie lekcji. Zapraszamy uczniów do przynoszenia pomysłowych, oryginalnych prac, które będą pokazane na wystawie. Prace oddamy w ten sam dzień, tak, aby uczniowie mogli się nimi cieszyć w czasie wielkanocnym.

Również za tydzień, Komitet Rodzicielski zaprasza na kolejną loterię. Tym razem, do wylosowania będą koszyki z niespodziankami wielkanocnymi. Jak zwykle, zachęcamy do wspierania Komitetu. Fundusze uzyskane z loterii będą przeznaczone na upominki dla uczniów na koniec roku szkolnego.

ZAPRASZAMY!

 

Załącznik nr 1:

 

 

Załącznik nr 2:

 

 

 

 

2021-03-19 19:36:11 ET

Dorota Szczech

 


Rekolekcje

 
Droga młodzieży!
CPSD w Ameryce wraz ze Wspólnotą Sursum Corda zaprasza serdecznie młodzież klas ósmych i licealnych na rekolekcje, które tym razem odbędą się na platformie ZOOM w dniu 29 marca o godz. 6:00pm czasu nowojorskiego.
Rekolekcje o tematyce ,, Połączeni" poprowadzi Ojciec Paweł Drobot wraz z przedstawicielami młodzieży z Polski. Zgłoszenie uczestnictwa proszę przesyłać na adres emailowy dyrektor szkoły: dorotaszczech@yahoo.com

ID na ZOOM przesłany zostanie w dniu 28 marca 2021r.
Poniżej przesyłamy film promujący wydarzenie wraz z prezentacją prowadzących.

https://1drv.ms/v/s!AqKxuC1BJBoTqBNRjPnVdFsyXUeF?e=zEcCCI

 

 

 

2021-03-16 20:25:13 ET

Dorota Szczech

 


Kilka ogłoszeń

 
Prosimy o zapoznanie się z ogłoszeniami szkolnymi (załączniki poniżej):

1. Sobota 6 marca - zamówienia na bazie
2. Sobota 27 marca - odbiór wiązanek baź
3. Sobota 27 marca - Wystawa pisanek i palemek wielkanocnych

 

Załącznik nr 1:

 

 

Załącznik nr 2:

 

 

 

 

2021-03-03 20:19:35 ET

Dorota Szczech

 


- - - Strona 1 z 30 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny