Zapisy na rok szkolny 2021-2022 już od tej soboty! Aplikacja dostępna w Ogłoszeniach-Dokumentach Szkolnych.

Ogłoszenia Szkolne

Ogłoszenia dla Rodziców

Drodzy Rodzice,

Mamy dla Państwa kilka informacji na najbliższy czas:

1. W najbliższą sobotę Komitet Rodzicielski organizuje wyprzedaż z okazji Dnia Mamy. Jak zwykle, bardzo prosimy o wspieranie naszego Komitetu! Ogłoszenie w załączniku.

2. Dzięki Państwa hojności i dotychczasowemu wspieraniu Komitetu, naszym wspaniałym mamom udało się zebrać kwotę na ufundowanie prezentów dla uczniów na zakończenie roku. Będą to koszulki – projekt koszulek jeszcze trwa. Ale bardzo prosimy o podanie rozmiaru koszulki dla swojego dziecka wychowawczyni klasy do najbliższej soboty, 8 maja. Bardzo dziękujemy Komitetowi za ich ofiarna prace na rzecz naszych uczniów! Tabelka z rozmiarami w załączniku.

3. Przypominam o możliwości nadsyłania nagrań z występami dzieci: gra na instrumencie, śpiew, wiersz, etc. Filmiki te będą zamieszczone na naszej stronie FB w Dzień Mamy. W tym roku nie mieliśmy szansy zorganizowania Konkursu Muzycznego. W zamian za to, zrobimy wirtualny recital.

4. Przypominamy, że w najbliższą sobotę wznawiamy zapisy na następny rok szkolny, od godz. 11:00 do 15:00. Zapraszamy!

5. Przypominamy również, że nie trzeba już przynosić Kwestionariuszy Covid-19. Wciąż jednak prosimy Państwa o poważne potraktowanie cały czas panujących obostrzeń: jeśli wiedza Państwo, że dziecko źle się czuje, miało niedawno gorączkę, było w kontakcie z kimś chorym na Covid-19, jest na kwarantannie – prosimy nie ryzykować zdrowiem innych dzieci.

6. 12 czerwca planowane są zdjęcia klasowe. Bardzo prosimy o 100% frekwencje w ten dzień!

7. W tym roku zakończenie roku szkolnego planowane jest na 19 czerwca. Więcej informacji wkrótce.

Dziękujemy!

2021-05-03 21:40:17 ET

List do Rodziców 26 kwietnia 2021

Prosimy Państwa o zapoznanie się z treścią listu.

2021-04-26 21:22:32 ET

List do Rodziców 6 kwietnia 2021

Prosimy o zapoznanie się z treścią listu.

2021-04-06 22:52:04 ET

Ogłoszenie na sobotę 27 marca

Drodzy Rodzice:

Przypominamy o wystawie pisanek/palemek wielkanocnych w sobotę, 27 marca w trakcie lekcji. Zapraszamy uczniów do przynoszenia pomysłowych, oryginalnych prac, które będą pokazane na wystawie. Prace oddamy w ten sam dzień, tak, aby uczniowie mogli się nimi cieszyć w czasie wielkanocnym.

Również za tydzień, Komitet Rodzicielski zaprasza na kolejną loterię. Tym razem, do wylosowania będą koszyki z niespodziankami wielkanocnymi. Jak zwykle, zachęcamy do wspierania Komitetu. Fundusze uzyskane z loterii będą przeznaczone na upominki dla uczniów na koniec roku szkolnego.

ZAPRASZAMY!

2021-03-19 19:36:11 ET

Rekolekcje

Droga młodzieży!
CPSD w Ameryce wraz ze Wspólnotą Sursum Corda zaprasza serdecznie młodzież klas ósmych i licealnych na rekolekcje, które tym razem odbędą się na platformie ZOOM w dniu 29 marca o godz. 6:00pm czasu nowojorskiego.
Rekolekcje o tematyce ,, Połączeni" poprowadzi Ojciec Paweł Drobot wraz z przedstawicielami młodzieży z Polski. Zgłoszenie uczestnictwa proszę przesyłać na adres emailowy dyrektor szkoły: dorotaszczech@yahoo.com

ID na ZOOM przesłany zostanie w dniu 28 marca 2021r.
Poniżej przesyłamy film promujący wydarzenie wraz z prezentacją prowadzących.

2021-03-16 20:25:13 ET

Kilka ogłoszeń

Prosimy o zapoznanie się z ogłoszeniami szkolnymi (załączniki poniżej):

1. Sobota 6 marca - zamówienia na bazie
2. Sobota 27 marca - odbiór wiązanek baź