Pierwsze zajęcia - 3 października. Klasy 0-3 przychodzą do szkoły; Klasy 4-11 pierwsze zajęcia zdalne.

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Dla Szkoły Licealnej
2 października 2020 | 17:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Ogłoszenia SzkolneStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 22 - - -

 


List do Rodziców

 
PROSIMY O UWAŻNE ZAPOZNANIE SIĘ Z TREŚCIĄ LISTU

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2020-09-15 14:08:38 ET

Dorota Szczech

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. Zbigniewa Herberta - Copiague, Nowy Jork
1 Molloy Street - Copiague, NY 11726 - United States of America

List do Rodziców

 
Prosimy o zapoznanie się z listem w załączniku.

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2020-08-21 21:39:36 ET

Dorota Szczech

 


List do Rodziców 27 lipca 2020

 
List do Rodziców - prosimy o zapoznanie się z listem w załączniku

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2020-07-27 16:03:17 ET

Dorota Szczech

 


Informacje o zapisach na nowy rok szkolny 2020-2021

 
Drodzy Rodzice:

Jak Państwo wiedzą, ostatnie miesiące nie należą do najłatwiejszych w naszym szkolnym życiu. Dopiero zakończyliśmy rok szkolny po prawie dwumiesięcznych zajęciach na odległość z powodu wirusa, a tydzień temu w parafii Our Lady of the Assumption wybuchł pożar, który doszczętnie zniszczył audytorium parafii. Zdajemy sobie sprawę, ze największą szkodę poniosła parafia straciwszy miejsce, gdzie odbywały się nie tylko msze (w tym polskie), ale również rożnego rodzaju wydarzenia, takie jak festyn parafii, komunie, etc. Dodatkowo, audytorium zostało niedawno odnowione, a w jego odnowę weszło dużo ludzkiej pracy i pieniędzy.

Jak państwo również wiedza, nasza szkoła korzysta z budynków parafii, części szkolnej oraz audytorium w ciągu roku szkolnego. W audytorium korzystaliśmy z trzech sal, w których również trzymaliśmy nasze szkolne rzeczy: herby, sztandar, flagi, podręczniki, książki, stroje i dekoracje na parady, jasełka, ślubowania, przedmioty, które używaliśmy na szkolne zabawy, i inne. Rzeczy, które straciliśmy będziemy powoli odkupywać i mamy nadzieje, ze do czasu gdy powstanie nowe audytorium uda nam się wszystko skompletować. Dziękujemy za Państwa oferty pomocy finansowej. W tej chwili trwają szacunki strat. Będziemy Państwa na bieżąco informować o stanie działalności polskiej szkoły. Ostatnio nie było nas tam przez ponad dwa miesiące z powodu zamknięć w związku z Covid19. Dzięki temu, udało nam się ocalić karty uczniów, które były nam potrzebne na zakończenie roku szkolnego.

Wiemy, ze parafia w porozumieniu z Diecezją, pracują nad planami odbudowy audytorium. My jako szkoła, chcemy oczywiście służyć nasza pomocą parafii w odbudowaniu audytorium. Dostajemy od Państwa emaile, telefony i wiadomości tekstowe z ofertami pomocy przy sprzątaniu i pomocy w ogóle. Bardzo serdecznie za to dziękujemy! Przekazaliśmy te informacje księdzu Proboszczowi i zapewniliśmy go o naszej gotowości do pomocy. Proboszcz obiecał, ze jeśli będzie potrzebował rak do pracy, da nam znać i wspólnie zorganizujemy jakaś nasza szkolną pomoc. W międzyczasie parafii oczywiście potrzebne są finanse i wiemy, ze parafia już te fundusze zbiera. Również my jako szkoła chcemy pomoc parafii finansowo, gdyż będzie to służyć naszemu wspólnemu dobru: im szybciej życie parafii wróci do normalności, tym szybciej życie naszej szkoły wróci do normalności. Wierzymy, ze dzięki naszym wspólnym wysiłkom, będziemy w stanie przyspieszyć proces napraw.

Tymczasem jutro rozpoczynamy zapisy do szkoły na nowy rok szkolny 2020-2021. Wszystko wskazuje na to, ze do tej pory sale lekcyjne będą osuszone po akcji ratowniczej i zostaną oddane do użytku. Wiemy, ze wiele z Państwa zastanawia się, czy i jak szkoła rozpocznie się we wrześniu w związku z wirusem. Robimy wszystko, żeby rok szkolny rozpoczął się normalnie, oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Zapisy odbędą się w naszej sali przy Great Neck Road, 13 czerwca, w godzinach 12:00-14:00 oraz w sobotę 20 czerwca w godzinach 10:00 - 12:00.

Aplikacja w załączniku.

Aplikacje wraz z czekiem można również wysłać do nas na adres:

Z. Herbert Polish Supplementary School
P.O. Box 954
Lindenhurst, NY 11757

Bardzo prosimy o jak najszybsze zapisanie dzieci do szkoły, ponieważ musimy zamówić książki i ułożyć plan lekcji i zajęć, tak byśmy mogli otworzyć szkole bez opóźnień.

Jutro nasi maturzyści podchodzą do egzaminu maturalnego 2020. Życzmy im wszyscy połamania pióra!

Dziękuję za Państwa uwagę i zapraszam do zapisów na nowy rok szkolny 2020-2021!

Dorota Szczech

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2020-06-12 16:00:57 ET

Dorota Szczech

 


Uwaga na zbiorki!

 
Szanowni Państwo:

Szanowni Rodzice:

Jeśli chcieliby Państwo wspomóc naszą szkołę w odzyskaniu strat, jakie ponieśliśmy w związku z pożarem, prosimy poczekać na oficjalny komunikat na naszej stronie internetowej oraz na naszym Facebook. Prosimy uważać na oszustów i nie wpłacać na niepotwierdzone konta oraz gofundme. Wszystko podamy oficjalnie na naszych portalach.

Podobnie proszę uważać ze zbiórkami na parafię. Sugerujemy, by upewniać się, kto organizuje akcje i czy nie są one zwykłymi oszustwami. W razie wątpliwości, proszę kontaktować się z biurem parafii, a w przypadku szkoły - z nami.

Jeśli mają Państwo podejrzenie, ze fundusz wpłynął na niepotwierdzona zbiórkę, proszę szybko zareagować wysyłając email do gofundme o wycofaniu wpłaty ("request a refund").

Dziękujemy za Państwa zainteresowanie pomocą! Więcej informacji wkrótce!

Dziękujemy!

 

 

 

2020-06-04 15:43:36 ET

Dorota Szczech

 


Instrukcje jak wypełnić prawidlowo aplikacje

 
Instrukcje jak wypełnić prawidłowo aplikacje

1. Miesiąc urodzenia - prosimy wypisać słownie, np. 11 maja 2000, NIE 11/5/2000 albo 5/11/2000
2. Miejsce urodzenia - prosimy o dokładne miejsce, nie tylko "Nowy Jork" albo "Polska"
3. Musimy mieć Państwa aktualny adres emailowy. Prosimy o wyraźne napisanie adresu emailowego
4. Preferowana zmiana - postaramy się zapewnić preferowana zmianę, ale o tym będzie decydowała kolejność zapisów.
5. Czek musi być wypisany na "Z. Herbert Polish Supplementary School". Prosimy NIE WYPISYWAC czeków na "Polska Szkoła" - takich czeków nie możemy wpłacić. Prosimy nie wysyłać gotówki.

PROSIMY WYPEŁNIAĆ APLIKACJE WYRAŹNIE!

W PRZYPADKU ZAMKNIĘCIA BUDYNKU SPOWODOWANEGO CZYNNIKAMI NIEZALEŻNYMI OD NAS, ZAJĘCIA BĘDĄ PROWADZONE NA ODLEGŁOŚĆ WEDŁUG USTALONEGO REGULAMINU

Dziękujemy!

 

 

 

2020-05-21 13:03:43 ET

Dorota Szczech

 


- - - Strona 1 z 22 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

MIEJSCE NA REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network