Zdrowych, bezpiecznych i relaksujących wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

Ogłoszenia Szkolne

Zdrowych i wesołych wakacji!

Serdecznie dziękujemy Państwu za przybycie na zakończenie roku szkolnego! Przeszliśmy ten rok szkolny razem i daliśmy radę!

Cieszymy się, że na zakończenie roku uczniowie mieli okazje pokazać się w swoich nowych koszulkach! Dziękujemy serdecznie Komitetowi Rodzicielskiemu za sprezentowanie uczniom koszulek oraz za zapewnienie im ostatniej atrakcji w tym roku szkolnym w postaci lodów!

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa, kwiaty, prace uczniów, uśmiech, a szczególnie za wspaniałą współpracę w tym roku! Szczególne podziękowania dla mam z Komitetu Rodzicielskiego: pani przewodniczącej, Ewy Stankiewicz, pani Waszkiewicz, Pani Karwowskiej, pani Jastrzębskiej, pani Kiełczewskiej, pani Kułaczkowskiej, pani DeLeon, pani Szwedt i pani Bałdydze! Panie przeszły siebie swoja pomysłowością w tym roku!

Dziękuję również odchodzącemu Zarządowi: pani Joli Lipskiej, pani Alicji Arciszewskiej i pani Iwonie Gołębiewskiej! Współpraca z nimi była czystą przyjemnością!

Gratuluję i życzę samych sukcesów i dobrej współpracy nowemu Zarządowi: pani Barbarze Piotrowskiej, pani Agnieszce Jastrzębskiej oraz pani Sylwii Bałdydze!

Dziękujemy pani Marysi Kochanowskiej za 6 lat pracy w naszej szkole. Pani Marysia wraca do Polski na nieokreślony czas. Bardzo się z Panią zżyliśmy! Życzymy Pani wszystkiego dobrego!

Pani Dorocie Bakule życzę powodzenia, sukcesów, sprzyjających warunków i spokoju!

Nowy szkolny adres emailowy to dorotabakula21@gmail.com; a nowy telefon kontaktowy to 631-943-4115. Można również kontaktować się z nami poprzez naszą stronę internetową: www.polskaszkolacopiagueli.org pod zakładką Kontakt z Nami.

Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy jeszcze nie zapisali dzieci, do zapisów we wrześniu, w pierwszy dzień szkoły.

Zdrowych, wesołych, bezpiecznych i relaksujących wakacji!!!

Dorota Szczech

2021-06-20 21:27:00 ET

Drodzy Rodzice:

Zakończenie roku szkolnego w najbliższą sobotę, 19 czerwca (dla klas I i II LO w piątek, 18 czerwca). W tym dniu nie ma zajęć. Będzie tylko krótkie zakończenie w salach lekcyjnych. Zmiana poranna przychodzi na godz. 9:00, a zmiana popołudniowa na godz. 10:00. Prosimy nie odjeżdżać nigdzie, tylko poczekać na dzieci na miejscu, ponieważ będzie to krótkie zakończenie z wręczeniem świadectw, dyplomów, nagród. Na Państwa dzieci czeka również niespodzianka w postaci lodów, jakie dla naszych uczniów ufundował Komitet Rodzicielski. Dziękujemy serdecznie Komitetowi!!!

Przypominamy, że rejestracja na rok szkolny 2021-2022 jest już zamknięta aż do września. W sobotę, 19 czerwca zapisów nie ma.

Przypominam również, że od 1 lipca 2021 funkcję dyrektora szkoły przejmuje pani Dorota Bakuła. Od tego dnia pytania związane z nowym rokiem szkolnym proszę kierować do nowej pani dyrektor. Pani Dorota Bakuła poinformuje Państwa, w jakiś sposób będzie można się z nią kontaktować. Informacje związane z nowym Zarządem i Dyrekcją szkoły zostaną Państwu przekazane wkrótce.

Ja ze swojej strony serdecznie Państwu dziękuję i życzę wielu sukcesów Państwa dzieciom w Polskiej Szkole!

Dorota Szczech

2021-06-14 18:50:19 ET

List do Rodziców 10 czerwca 2021

Prosimy o zapoznanie się z treścią listu.

Załącznik nr 2:

2021-06-09 23:19:02 ET

Wybory do Zarządu Szkoły

Drodzy Rodzice:

Jeszcze do 7 czerwca przyjmujemy zgłoszenia kandydatur do Zarządu naszej szkoły. Przypominamy, ze wybory odbędą się 19 czerwca, o godz. 11:30.

10 czerwca podamy Państwu kandydatów do Zarządu wraz z przedstawieniem kandydata/kandydatki.

Zapraszamy wszystkich na wybory 19 czerwca, jednak uprzejmie prosimy o zgłoszenie, kto przyjdzie, ponieważ musimy się upewnić, ze mamy odpowiednie warunki na odpowiednia ilość osób. Osoby, które chcą przybyć na wybory do Zarządu powinny zgłosić swój udział do 14 czerwca na email radadyrektorowszkoly@gmail.com.

W razie pytań, prosimy pisać na ten sam email.

Dziękujemy!

2021-06-02 18:22:53 ET

Wybory do Zarządu Szkoły

Zapraszamy do kandydowania do Zarządu Szkoły!

2021-05-10 21:28:42 ET

Ogłoszenia dla Rodziców

Drodzy Rodzice,

Mamy dla Państwa kilka informacji na najbliższy czas:

1. W najbliższą sobotę Komitet Rodzicielski organizuje wyprzedaż z okazji Dnia Mamy. Jak zwykle, bardzo prosimy o wspieranie naszego Komitetu! Ogłoszenie w załączniku.

2. Dzięki Państwa hojności i dotychczasowemu wspieraniu Komitetu, naszym wspaniałym mamom udało się zebrać kwotę na ufundowanie prezentów dla uczniów na zakończenie roku. Będą to koszulki – projekt koszulek jeszcze trwa. Ale bardzo prosimy o podanie rozmiaru koszulki dla swojego dziecka wychowawczyni klasy do najbliższej soboty, 8 maja. Bardzo dziękujemy Komitetowi za ich ofiarna prace na rzecz naszych uczniów! Tabelka z rozmiarami w załączniku.

3. Przypominam o możliwości nadsyłania nagrań z występami dzieci: gra na instrumencie, śpiew, wiersz, etc. Filmiki te będą zamieszczone na naszej stronie FB w Dzień Mamy. W tym roku nie mieliśmy szansy zorganizowania Konkursu Muzycznego. W zamian za to, zrobimy wirtualny recital.

4. Przypominamy, że w najbliższą sobotę wznawiamy zapisy na następny rok szkolny, od godz. 11:00 do 15:00. Zapraszamy!

5. Przypominamy również, że nie trzeba już przynosić Kwestionariuszy Covid-19. Wciąż jednak prosimy Państwa o poważne potraktowanie cały czas panujących obostrzeń: jeśli wiedza Państwo, że dziecko źle się czuje, miało niedawno gorączkę, było w kontakcie z kimś chorym na Covid-19, jest na kwarantannie – prosimy nie ryzykować zdrowiem innych dzieci.

6. 12 czerwca planowane są zdjęcia klasowe. Bardzo prosimy o 100% frekwencje w ten dzień!

7. W tym roku zakończenie roku szkolnego planowane jest na 19 czerwca. Więcej informacji wkrótce.

Dziękujemy!

Załącznik nr 2: