Zapisy na rok szkolny 2021-2022 już od tej soboty! Aplikacja dostępna w Ogłoszeniach-Dokumentach Szkolnych.

klasa LICEALNA X A

Praca domowa z dnia 31 kwietnia

Przeczytać wiadomości i uzupełnić ćwiczenia na stronach 206-212.

2021-05-01 22:00:15 ET
7 maja 2021

Praca domowa z dnia 23 kwietnia

Przypominam, że dziś mija termin oddawania prac zaliczeniowych z epoki pozytywizmu. Mam nadzieję, że za tydzień otrzymam prace już od wszystkich uczniów.

2021-04-23 21:49:24 ET
30 kwietnia 2021

Praca domowa z dnia 16 kwietnia

Przypominam o tym, że za tydzień oddajemy prace zaliczeniowe. Zadbajcie o ich formę (temat pracy, nazwisko i imię ucznia), ale też o treść (wstęp, rozwinięcie i zakończenie).

2021-04-16 22:04:11 ET
13 kwietnia 2021

Praca domowa

Przypominam o pracach zaliczeniowych z pozytywizmu.

2021-04-09 22:09:12 ET
16 kwietnia 2021

Praca zaliczeniowa. Pozytywizm

Z pytań maturalnych: Pozytywizm (str. 185) wybierz jedno i napisz na ten temat pracę. Pamiętaj o tym, by korzystać z róźnych źródeł, nie tylko z podręcznika. Termin oddania pracy - 23 kwietnia 2021.

2021-03-26 21:33:21 ET
23 kwietnia 2021

Praca domowa z dnia 19 marca

Przeczytać wiadomości na stronach 174-176 i uzupełnić ćwiczenia związane z tematem.

2021-03-20 20:06:57 ET
26 marca 2021