Zbiórka na Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy - 23 i 30 stycznia w naszej szkole!

klasa LICEALNA X A

Praca domowa z dnia 22 stycznia

Z pytań maturalnych na stronie 109 wybierz jeden temat i korzystając z różnych materiałów napisz pracę (około 2 stron na komputerze). Termin oddania pracy upływa 12 lutego.

Załącznik nr 1:

2021-01-23 19:22:13 ET
22 stycznia 2021

Praca domowa z dnia 15 stycznia

W domu proszę przeczytać wiadomości o Fryderyku Chopinie, str. 49.

2021-01-16 18:54:05 ET
22 stycznia 2021

Praca domowa z dnia 11 grudnia

Uzupełnijcie ćwiczenia 93-94. Pracy domowej nie ma!

2020-12-12 18:46:02 ET
13 grudnia 2020

Praca domowa z dnia 4 grudnia

Obejrzyj film "Pan Tadeusz" (albo chociaż jego fragmenty).

2020-12-05 21:03:08 ET
4 grudnia 2020

Praca domowa z dnia 20 listopada :)

Miłego Świata Dziękczynienia!!!

2020-11-21 17:42:51 ET
4 grudnia 2020

Praca domowa z dnia 6 listopada

W domu proszę wykonać ćwiczenia G-4 i G-5, str. 56.

2020-11-06 21:29:02 ET
13 listopada 2020