Pierwsze zajęcia - 3 października. Klasy 0-3 przychodzą do szkoły; Klasy 4-11 pierwsze zajęcia zdalne.

Zajęcia Dla Szkoły Licealnej
2 października 2020 | 17:30

klasa LICEALNA X A

Zadania do pracy samodzielnej w domu

Witajcie Drodzy Uczniowie,
poniżej podaję zadania do pracy samodzielnej w domu. Gdybyście mieli jakieś pytania, proszę kontaktujcie się ze mną poprzez e-mail.
Jezyk polski/historia:
1. Przeczytaj fragment utworu "Za chlebem" Henryka Sienkiewicza, s. 163-165..
2. Wykonaj nastepujące ćwiczenia: I, II, III s. 166, 3,5,6 s. 168.
3. Zapoznaj się z tematem "Grzeczność językowa", s. 169, wykonaj ćwiczenia G-1, G-2 s. 160, G-3,G-4 s. 170-171.
Geografia:
1. Obiekty UNESCO w Polsce - wybierz jeden i przygotuj projekt tego obiektu (technika dowolna). Polecam: krajobrazy puzzlefactory.pl

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę zdrowia,
Pani Daria

2020-03-15 20:31:54 ET
Daria Mularczuk
20 marca 2020

Ojczyzna ponad wszystko

Wykonaj następujące zadania:
2/52, 1/53, 4/56.
Pozdrawiam. Do zobaczenia w piątek!
Pani Daria

2019-10-29 21:30:28 ET
Daria Mularczuk
1 listopada 2019

Zakonczenie roku szkolnego 2018-19

Drodzy uczniowie! Mamy jeszcze zajecia w najblizszy piatek 17 maja. Troszeczke popracujemy, a pozniej bedziecie miec spotkanie integracyjne wszystkich licealistow. *** Natomiast w sobote 18 maja mamy uroczyste zakonczenie roku szkolnego o godz. 11:30 w auditorium. Przypominam o odpowiednim stroju. Po uroczystosci zapraszam Was do sali nr 7 po odbior swiadectw i upominkow.
Do zobaczenia w piatek, pani Dorota

2019-05-13 23:19:08 ET
17 maja 2019

Praca domowa z 3 maja

• Informuje, ze mamy regularne zajecia w najblizszy piatek 10 maja w godz. 17:30 – 20:30. Mielismy zaproszenie od klasy maturalnej do udzialu w ich balu maturalnym (informacja w zalaczniku) w tym dniu, ale tylko jedna osoba zglosila chec udzialu. Dyrekcja postanowila, ze w tym momencie odbeda sie regularne zajecia dla klasy II liceum w budynku szkoly. Jesli do czwartku moi uczniowie zmienia zdanie i beda chcieli wziac udzial w balu maturzystow, to prosze dac mi znac, abysmy mogli odpowiednio zaplanowac nastepny piatek.
• Mamy tez zajecia w piatek 17 maja;
• Uroczyste zakonczenie roku szkolnego w sobote 18 maja o godz. 11:30
• Rozpoczelismy zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020.
Pozdrawiam, Dorota Bakula

2019-05-05 00:11:24 ET
10 maja 2019

Praca domowa z 12 kwietnia

1) Uzupelnij zadania 4 i 5 na str. 211; 2) Przypominam o pisaniu prac rocznych. Prezentacja prac w piatek 3-go maja;
Wesolych swiat wielkanocnych oraz udanego wypoczynku na feriach wiosennych! pani Dorota

2019-04-14 09:00:36 ET
26 kwietnia 2019

Praca domowa z 5 kwietnia