Zapisy na rok szkolny 2021-2022 już od tej soboty! Aplikacja dostępna w Ogłoszeniach-Dokumentach Szkolnych.

klasa VIII B

Praca domowa z dnia 8 maja

Uczniowie dostali tekst do przeczytania i tradycyjnie kilka pytań, na które muszą poszukać odpowiedzi w tekście. Za tydzień będziemy powtarzać materiał z drugiego półrocza, czyli z okresu wojny. W załączniku*** znajduje się zestaw pytań do powtórzenia.

2021-05-09 01:57:38 ET
15 maja 2021

Praca domowa z dnia 1 maja

W rozdanych pakietach (Nie lubię być sam! - o przyimku): niektóre zrobiliśmy wspólnie, a pozostałe proszę zrobić w domu.

2021-05-01 22:20:53 ET
8 maja 2021

Praca domowa z dnia 24 kwietnia

W domu proszę: -przeczytać "Warto wiedzieć" na str. 61-63 i odpowiedzieć na pytania (*załącznik).

- wykonać ćwiczenie 8, str. 53 (zeszyt ćwiczeń).

2021-04-24 17:15:45 ET
1 maja 2021

Praca domowa z dnia 17 kwietnia

Proszę przeczytać "Warto wiedzieć" na str. 44-47 i odpowiedzieć na pytania na ksero (*załącznik).

2021-04-19 20:49:43 ET
24 kwietnia 2021

Praca domowa z dnia 10 kwietnia

W domu proszę napisać kilka zdań swoich refleksji na temat filmu "Dzieci Ireny Sendlerowej" (co się podobało?, co zaskoczyło?, czego się nauczyłeś?, jaka jest twoja ocena filmu?).

2021-04-10 20:34:08 ET
17 kwietnia 2021

Praca domowa z dnia 27 marca

Klasa nie ma pracy domowej. Wesołych Świąt!!

2021-03-27 19:03:55 ET
10 kwietnia 2021