Pierwsze zajęcia - 3 października. Klasy 0-3 przychodzą do szkoły; Klasy 4-11 pierwsze zajęcia zdalne.

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zajęcia Dla Szkoły Licealnej
2 października 2020 | 17:30

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa VIII BStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 6 - - -

 


Gratulacje i podziekowania od Doroty Bakuly

 
Kochani Uczniowie, Drodzy Panstwo!

Jeszcze raz serdecznie gratuluje pieknego zakonczenia roku szkolnego i zarazem edukacji w polskiej szkole! Moi uczniowie wypadli swietnie! Jestem z Was bardzo dumna! Udowodniliscie sobie i nam wszystkim, ze mozecie, umiecie i potraficie siegac po wiecej. Zycze Wam byscie tacy pozostali !

Chcialabym bardzo podziekowac ze bardzo hojny prezent i za przepiekny kosz roz od Was wszystkich! Bardzo mnie wzruszyliscie tym gestem! Jestem tez Wam bardzo wdzieczna za to, ze moglam spedzic z Wami te dwa ostatnie lata w klasie poznajac Was, uczac Was i bawiac sie z Wami. Jestescie wspanialymi mlodymi ludzmi i wiem, ze daleko zajdziecie. To byla sama przyjemnosc, by z Wami pracowac ;-)

Dziekuje tez za wszelkie inne przemile gesty, kartki, kwiaty, czekoladki, ktorymi mnie obdarowaliscie zegnajac sie ze mna. Zycze Wam udanych wakacji, kolejnych sukcesow i mam nadzieje, ze jeszcze o Was uslysze ;-)

Dziekuje jeszcze raz mamom klasowym: pani Asi, pani Magdzie i pani Gosi za pomoc, za wyzyty w klasie. Rodzice tak zaangazowani, to niesamowita pomoc przy naszym 'szalonym' tempie pracy tylko w soboty.

Pozostaje nam jeszcze jeden obowiazek do spelnienia - zdanie egzaminu LOTE. Wrocimy do zajec we wrzesniu. Prosze sprawdzac emaile, albo skontaktowac sie ze mna juz po wakacjach. Egzamin zawyczaj odbywa sie w drugiej polowie listopada.

Jeszcze raz dziekuje!

Z serdecznosciami,

Dorota Bakula

 

 

 

2019-05-19 14:13:20 ET
Dorota Bakula
18 maja 2019

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. Zbigniewa Herberta - Copiague, Nowy Jork
1 Molloy Street - Copiague, NY 11726 - United States of America

Zakonczenie roku szkolnego 2018-19

 
Drodzy Uczniowie! Mili Panstwo! W najblizsza sobote 18 maja mamy uroczyste zakonczenie roku szkolnego. Zapraszamy uczniow klas osmych na godz. 11:00 (proba poloneza) do audytorium, a uroczystosc rozpocznie sie o godz. 11:30. Przypominam o odpowiednim stroju w kolorach: bialy, czarny, granatowy.
*** Po uroczystym zakonczeniu roku szkolnego zapraszam uczniow i rodzicow do sali nr 7 gdzie bedziemy miec czas dla siebie, by porozmawiac, zrobic zdjecia, pozegnac sie. Bede tez miec kilka rzeczy do rozdania uczniom.
*** Msza sw. na zakonczenie roku szkolnego w niedziele 19 maja w kosciele OLA w Copiague.
Do zobaczenia w sobote! pani Dorota

 

 

 

2019-05-13 23:17:05 ET
Dorota Bakula
18 maja 2019

 


Praca domowa z 4 maja

 
* Uloz zdania z nowymi ‘trudnymi wyrazami’ i podaj ich synonymy ** Uroczyste zakonczenie roku szkolnego w sobote 18 maja o godz. 11:30 ***Trwaja zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020 ****Ostatnia lekcja tanca poloneza, ktorego zatancza uczniowie naszych trzech klas osmych na zakonczenie roku szkolnego w sobote 11 maja w godz. 11:15-11:45 w sali gimnastycznej ***** Zakonczylismy zajecia przygotowujace do egzaminu LOTE 2019. Wznowimy je we wrzesniu.
Do zobaczenia w sobote!
Dorota Bakula

 

 

 

2019-05-05 00:09:13 ET
Dorota Bakula
11 maja 2019

 


Praca domowa z 6 kwietnia

 
1) Uloz zdania z nowymi ‘trudnymi wyrazami’ i podaj ich synonimy; 2) Projekt nr 7 do oddania 27 kwietnia; 3) Test z historii (II wojna swiatowa). Wesolych swiat wielkanocnych i udanego wypoczynku na feriach wiosennych! Pozdrawiam, pani Dorota

 

 

 

2019-04-14 08:57:54 ET
Dorota Bakula
27 kwietnia 2019

 


Praca domowa dla kl. VIIIB z 6 kwietnia

 
1) Uloz zdania z nowymi ‘trudnymi wyrazami’ i podaj ich synonimy; 2) Projekt nr 7 do oddania 27 kwietnia; 3) Test z historii (II wojna swiatowa). *** W sobote 13 kwietnia mamy nasza wycieczke szkolna. Spotykamy sie o godz. 7:30 rano przy ulicy DaVinci z tylu kosciola, przy bocznych drzwiach do audytorium. Prosze, aby uczniowie zjedli porzadne sniadanie lub wzieli cos do jedzenia ze soba na droge. W muzeum bedziemy od godz. 9:00 do 10:00 i pozniej jedziemy na lunch do Levittown (11:00 – 12:00). Planowany powrot do szkoly ok. godz. 12:30. Tego dnia nie bedzie regularnych zajec ani zajec przygotowujacych do egzaminu LOTE. *** Do zobaczenia! pani Dorota

 

 

 

2019-04-06 23:56:44 ET
Dorota Bakula
13 kwietnia 2019

 


Praca domowa dla kl. VIIIB z 30 marca

 
1) Uloz zdania z nowymi ‘trudnymi wyrazami’ i podaj ich synonimy; 2) Napisz w zeszycie kilka zdan o wybranej przez siebie osobie: Irena Sendlerowa lub Janusz Korczak. Mozesz skorzystac z podrecznika – str. 134 lub z internetu; 3) W sobote bedzie test z historii – II wojna swiatowa, na podstawie notatek z zajec i wspolnie uzupelnionej kserokopii - powtorzenie wiadomosci ; 4) Projekt nr 7 do oddania 27 kwietnia. Do soboty! pani Dorota

 

 

 

2019-04-01 22:10:51 ET
Dorota Bakula
6 kwietnia 2022

 


- - - Strona 1 z 6 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

MIEJSCE NA REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network