Zbiórka na Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy - 23 i 30 stycznia w naszej szkole!

klasa VIII B

Praca domowa z dnia 23 stycznia 2021

Praca domowa dla wszystkich- Proszę przeczytać wiadomości "Warto wiedzieć" na stronach 109-111 i odpowiedzieć na pytania (*załącznik). Praca domowa dla chętnych- obejrzeć film lub fragmenty i napisac kilka zdań na jego temat. (film jest dostepny na Amazon, Netflix, HBO GO).

Załącznik nr 2:

2021-01-23 20:01:09 ET
30 stycznia 2021

Praca domowa z dnia 16 stycznia 2021

W domu proszę odpowiedzieć na pytania pod tekstem z historii (załącznik**)

2021-01-16 19:35:17 ET
24 stycznia 2021

Praca domowa z dnia 9 stycznia 2021

W załączniku jest tekst z historii; w domu proszę przeczytać go i odpowiedzieć na pytania.
Dla osób chętnych - w ćwiczeniu IV na str. 88 należy wybrać 3 wyrażenia i ułożyć z nimi zdania (na kartce).

2021-01-09 15:27:24 ET
16 stycznia 2021

Praca domowa z dnia 12 grudnia

Przeczytaj tekst z historii (*załącznik) i odpowiedz pełnym zdaniem na pytania pod nim.

2020-12-12 18:42:09 ET
19 grudnia 2020

Praca domowa z dnia 5 grudnia

w domu odpowiedz na pytania pod tematem z historii (załącznik)

2020-12-05 21:01:39 ET
12 grudnia 2020

Praca domowa z dnia 21 listopada :)

Nie ma żadnej pracy domowej! Miłego Święta Dziękczynienia!!

2020-11-21 17:41:14 ET
5 grudnia 2020