Zdrowych, bezpiecznych i relaksujących wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

klasa VIII B

Praca domowa z dnia 22 maja

Wykonaj ćwiczenia 5 i 7, str. 15-16 w zielonych zeszytach ćwiczeń.

2021-05-22 20:51:04 ET
5 czerwca 2021

Praca domowa z dnia 15 maja

W domu proszę: * wykonać ćwiczenia 2, 3, 4, str. 13-14, ** przygotować się do krótkiego testu z historii.

2021-05-15 21:37:30 ET
20 maja 2021

Praca domowa z dnia 8 maja

Uczniowie dostali tekst do przeczytania i tradycyjnie kilka pytań, na które muszą poszukać odpowiedzi w tekście. Za tydzień będziemy powtarzać materiał z drugiego półrocza, czyli z okresu wojny. W załączniku*** znajduje się zestaw pytań do powtórzenia.

2021-05-09 01:57:38 ET
15 maja 2021

Praca domowa z dnia 1 maja

W rozdanych pakietach (Nie lubię być sam! - o przyimku): niektóre zrobiliśmy wspólnie, a pozostałe proszę zrobić w domu.

2021-05-01 22:20:53 ET
8 maja 2021

Praca domowa z dnia 24 kwietnia

W domu proszę: -przeczytać "Warto wiedzieć" na str. 61-63 i odpowiedzieć na pytania (*załącznik).

- wykonać ćwiczenie 8, str. 53 (zeszyt ćwiczeń).

2021-04-24 17:15:45 ET
1 maja 2021

Praca domowa z dnia 17 kwietnia

Proszę przeczytać "Warto wiedzieć" na str. 44-47 i odpowiedzieć na pytania na ksero (*załącznik).

2021-04-19 20:49:43 ET
24 kwietnia 2021