W sobotę odbyło się ślubowanie klas I i oficjalne pasowanie na uczniów. Gratulujemy pierwszakom i witamy ich w gronie naszej szkoły!!

klasa II B

Strona: 1

W domu kl. 2 (16pazdziernik)

* Czytaj str. 25- czytaj codziennie
* Dokończ ćwiczenia do str. 34- zapamiętaj samogłoski oraz wyrazy z ćwiczenia 11 i 12/36

2021-10-16 12:18:11 ET
23 października 2021

W domu kl. 2 (9 pazdziernik)

* Czytać str.19- czytaj codziennie
* Dokończ ćwiczenia do str. 29
- zapamiętaj słownictwo- ćw. 9/39

2021-10-09 12:26:11 ET
16 października 2021

W domu kl. 2 (2pazdziernik)

* Naucz się piosenki- ,, Kolorowe kredki"
- (znajdziesz na ,,YouTube")
* Zapamiętaj nazwy przyborów
szkolnych (kartka ksero) oraz ćw. 2
str. 13
* Dokończ ćwiczenia do str. 22

2021-10-02 09:10:25 ET
9 października 2021

W domu kl.2 (25 wrzesien)

* Czytać str. 13- czytaj codziennie
* Cwiczenie 7/10 oraz 11/12
* Dokończ ćwiczenia z lekcji

2021-09-25 14:22:39 ET
31 września 2021

W domu kl. 2 (11 wrzesień) – praca na 2 tygodnie)

*Przeczytaj z mamą wiersz lub opowiadanie po polsku.
W zeszycie w jedną linie narysuj obrazek do przeczytanego tekstu.
*Przypomnij poznane literki.

2021-09-23 21:12:18 ET
25 września 2021

Strona: 1