Z okazji 35-lecia istnienia naszej szkoły zapraszamy serdecznie do udziału w Bankiecie Jubileuszowym w niedzielę 14 stycznia oraz do zamieszczania ogłoszeń w Albumie Jubileuszowym! Szczegóły w zakładce "Ogłoszenia szkolne". Dziękujemy za zainteresowanie!  

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Ogłoszenia Kulturalno-RozrywkoweStrona: 1

 

- - - Strona 1 z 1 - - -

 


Zapraszamy do konkursu.

 
Serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w Międzynarodowym Konkursie Literackim dla Dzieci i Młodzieży „Twórcza Polska i Polonia”, Ustka 2023/2024. Na prace w języku polskim (dołączone do formularza, tylko w wersji elektronicznej) czekamy do 31 stycznia 2024 r.
Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://sp2ustka.edupage.org w zakładce Międzynarodowy Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży – Ustka.

W imieniu organizatora konkursu
Iwona Perużyńska
Klauzula informacyjna RODO znajduje się na stronie:
https://sp2ustka.edupage.org/text24/

 

 

 

2023-10-30 19:19:58 ET

Bogumila Stasiak

 

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. Zbigniewa Herberta - Copiague, Nowy Jork
1 Molloy Street - Copiague, NY 11726 - United States of America

Zapraszamy do konkursu.

 
Fundacja „Pro Arte Christiana" serdecznie zaprasza dzieci w wieku 3 - 10 lat do udziału w IX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt. „Papież Franciszek w oczach dzieci". Celem konkursu jest popularyzowanie postaci Papieża Franciszka wśród dzieci oraz motywowanie do pracy twórczej, rozwijanie wyobraźni artystycznej i zainteresowań sztukami plastycznymi. IX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny rozpoczyna się 1 września 2023 roku i potrwa do 31 października 2023. Prace konkursowe należy przesyłać na adres:
Fundacja „Pro Arte Christiana" ul. Stawiszyńska 163 Dom ,
62-800 Kalisz,
Polska

Uczestnicy konkursu przesyłają prace plastyczne nigdzie wcześniej niepublikowane, w formacie A4, technika wykonania pracy dowolna. Finał Konkursu odbędzie się 25 listopada 2023 roku w Kaliszu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Szczegóły konkursu dostępne na stronie www.proartechristiana.pl
Honorowy patronat nad konkursem objęli: J.E. abp Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański J.E, bp Damian Bryl , Ordynariusz Diecezji Kaliskiej.
Patronat medialny TVP1, TVP Poznań, Tygodnik Przewodnik Katolicki, Tygodnik Katolicki Niedziela, Dwutygodnik Diecezji Kaliskiej „Opiekun”, Tygodnik Katolicki Idziemy, portal internetowy Latarnik Kaliski, Mały Gość Niedzielny, Radio Jasna Góra, Radio Poznań, Kurier Wileński.
Prace konkursowe oceni profesjonalne jury z Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
dr Beata Michalak - Konieczna
Prezes Fundacji
________________________________________
Fundacja „Pro Arte Christiana"
ul. Stawiszyńska 163 DOM
62-800 Kalisz
woj. wielkopolskie
POLSKA
e-mail: proartechristiana14@interia.eu
www.proartechristiana.pl

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2023-09-01 17:04:18 ET

Bogumila Stasiak

 


- - - Strona 1 z 1 - - -

 

Strona: 1 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. Zbigniewa Herberta - Copiague, Nowy Jork
1 Molloy Street - Copiague, NY 11726 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs