Nasi uzdolnieni uczniowie zapraszają na Koncert Muzyczny i Pokaz Talentów w niedziele 5 lutego o godz. 12.00 do siedziby PSFCU przy 314 Great Neck Rd. w Copiague. Poznamy naszych uczniów z nieco innej strony! ️

klasa IV A

Strona: 1

W domu kl. 4 (19 list.)

* Czytać str. 67
* Zapamiętaj słownictwo z ćw. 3/69- czytanka.
* Zadanie domowe 1 i 2 str. 70- czytanka.
* Ułóż zdania z przyimkami- str. 54
* Przypomnij wiadomości o stopniowaniu przymiotników.
Poćwicz stopniowanie tych przymiotników, z którymi masz problem.

2022-11-19 14:14:01 ET
Paulina Denarski
3 grudnia 2022

W domu kl.4 ( 5 listop.)

* Czytać str. 51- do słów - ...zachwycił się.
* Zadanie domowe- ćw. 1 i 2/54- (zapamiętaj słownictwo)
* Cwiczenie 4/49
* Przypomnij wiadomości z lekcji o stopniowaniu przymiotników- sprawdzian

2022-11-05 12:45:48 ET