Zdrowych, bezpiecznych i relaksujących wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

klasa IV A

PRACA DOMOWA DLA KLASY IV A Z DNIA 5 CZERWCA 2021 ROKU

1. Odszukaj wybrane części mowy na karcie pracy.

Za tydzień będą robione zdjęcia klasowe (dzieci zdejmą maski na moment robienia zdjęcia - jeśli ktoś ma co do tego jakieś zastrzeżenia, dziecko będzie mogło zostać w masce). Jest to również ostatnia szansa przed wakacjami, aby zapisać dziecko do polskiej szkoły. Uczniowie otrzymają tego dnia koszulki od komitetu rodzicielskiego oraz będą mogli kupić prezenty na Dzień Ojca.

2021-06-05 14:14:24 ET
12 czerwca 2021

PRACA DOMOWA DLA KLASY IV A Z DNIA 22 MAJA 2021 ROKU

1. Ćwiczenie 6 str. 165
2. Proszę napisać (w zeszycie) zdania z wyrażeniami z ćwiczenia nr 7 str. 166.
3. Naucz się pięknie czytać (lub recytować z pamięci) wiersz.

Ci, którzy nie przynieśli wypełnionej karty z liczebnikami niech przyniosą na kolejne zajęcia - 5 czerwca.

2021-05-22 14:08:20 ET
5 czerwca 2021

PRACA DOMOWA DLA KLASY IV A Z DNIA 15 MAJA 2021 ROKU

1. Zrób komiks do którejś z poznanych dotychczas legend (czarcia łapa, o stworzeniu Podhala, o Juracie, o poznańskich koziołkach, o bramce z kluską) lub historii poznanej z czytanki w czwartej klasie.
2. Naucz się czytać wiersz Jana Brzechwy "Żaba". Dla chętnych - na pamięć.

2021-05-17 08:00:05 ET
22 maja 2021

PRACA DOMOWA DLA KLASY IV A Z DNIA 8 MAJA 2021 ROKU

1. Czytanka str.170.
2. Napisz w zeszycie jaka jest Twoja Mama (jak wygląda, co lubi robić, co najbardziej lubicie robić wspólnie z mamą). Minimum 15 zdań.

2021-05-10 18:11:44 ET
15 maja 2021

PRACA DOMOWA DLA KLASY IV A Z DNIA 1 MAJA 2021 ROKU

1. Wierszyk i piosenka.
2. Napisz w kilku zdaniach w zeszycie o swoim talencie/talentach.
3. Ćwiczenie: 5 str. 154, 6 str. 155.
Dla chętnych: krzyżówka z dodatkowej kartki pracy.

2021-05-01 13:11:53 ET
8 maja 2021

PRACA DOMOWA DLA KLASY IV A Z DNIA 24 KWIETNIA 2021 ROKU

Praca domowa:
1. Czytanka str. 163.
2. Zeszyt ćwiczeń: dokończyć str. 144 oraz zrobić ćwiczenia 5/147 i 6/148.

2021-04-27 00:02:04 ET
1 maja 2021