Dziękujemy za wspaniały rok szkolny 2021/2022! Życzymy udanych wakacji! Czekamy na Was we wrześniu!

klasa VII A

Praca domowa dla klasy VII A

1. Na oddzielnej kartce napisz charakterystyke osoby, z ktora rozmawiales/as dzis w klasie.
*** Osoby, ktore byly dzis nieobecne, prosze napisac charakterystyke kogos z rodziny (mamy, taty, brata, siostry, ...)

2022-04-23 11:26:04 ET
30 kwietnia 2022

Praca domowa dla klasy VII A

1. Naucz sie pieknie recytowac wiersz "Rota" (pierwsza strona ksero z dzisiaj).
2. Historia: Uzupelnij i przepisz do zeszytu zdania z ksero do historii.
3. Geografia: Strona 73.
Dla chetnych: Naucz sie na pamiec wiersz "Rota" - mozna zaspiewac lub powiedziec.

2022-03-26 17:04:33 ET
2 kwietnia 2022

Praca domowa dla klasy VII A

Praca domowa jest na ksero rozdanym dzis na lekcji:
1. Naucz sie plynnie czytac fragmentu czytanki "Zaklad" na str. 148 (tylko ta jedna strona)
2. Wykonaj cwiczenie 3 -4 na str. 85 -86.
3. Przetlumacz na jezyk polski Wieliczka Salt Mine na str. 88.
Geografia: strona 65.

2022-03-19 11:42:18 ET
26 marca 2022

Praca domowa dla klasy VII A

1. Naucz sie czytac na ocene opowiadania "Bursztyn - zloto Baltyku" na str. 202-203.
2. Wykonaj polecenia 4 i 5 na str. 210.
Historia: przepisz uzupelnione zdania z ksero do zeszytu.
Dla chetnych: Prosze znalezc w domu cos z bursztynem, przyniesc to do klasy i opowiedziec o tym, jak przedmiot ten znalazl sie w posiadaniu waszej rodziny.

2022-03-12 13:46:47 ET
19 marca 2022

Praca domowa dla klasy VII A

1. Wykonaj polecenia 4 - 7 na str. 196 - 197.
2. Naucz sie czytac na ocene opowiadania "Z ksiazka przez wieki" na str. 194 - 195.
Geografia: Wykonaj polecenie na str. 46
Dla chetnych: Napisz 10 zdan w zeszycie zwiazane z tym jakie ksiazki czytasz: papierowe czy tradycyje? Dalczego?

2022-03-05 13:49:50 ET
12 marca 2022

Praca domowa dla klasy VII A

1. Wykonaj polecenie 2 na str. 187.
2. Wykonaj polecenie 6 na str. 192.
Historia: Prosze przeczytac rozdane ksero i odpowiedziec pisemnie w zeszycie na pytanie: Jakie trudności musiała pokonać odrodzona Polska?
Geografia: Wykonaj polecenie na str. 46 (Jezeli ktoś potrzebuje więcej czasu, to mozna wykonać to na 12 marca).
Miłych ferii i do zobaczenia 5 marca!

2022-02-19 14:30:37 ET
5 marca 2022

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10