Jesteśmy w połowie roku szkolnego! W styczniu odbywają się indywidualne wywiadówki z nauczycielami. Prosimy zapoznać się z postępami w nauce uczniów oraz ich zachowaniem. Dziękujemy za współpracę!

klasa VII A

Praca domowa dla klasy VII A

1. Prosze przeczytac i powtorzyc informacje ze str.152.
2. Prosze wykonac polecenia 4,5,6 na str. 156.

2022-01-23 13:47:23 ET
29 stycznia 2022

Praca domowa dla klasy VII A

1. Wykonaj polecenia 7 i 8 na str. 145 - 146.
Historia: Wypełnij test rozdany w klasie, kopia w załączniku.
Geografia: Uzupełnij stronę 38.
Projekt z geografii (Forma dowolna): Wybierz jeden z surowców naturalnych w Polsce i wykonaj projekt na 29 stycznia.

2022-01-15 13:28:08 ET
22 stycznia 2022

Praca domowa dla klasy VII A

1. Wykonaj polecenie 2 na str. 130.
2. Naucz sie czytac na ocene opowiadania " Z wizyta w Wilanowie" na str. 128 - 129.
3. Przygotuj sie do dyktanda (kopia w zalaczniku).
Geografia: Uzupelnij strone 30.
Historia: Dokoncz odpowiadac na swoje pytania. Osoby, ktore byly dzis nieobecne, dostna pytania z historii w przyszlym tygodniu.
Milego tygodnia!

2022-01-08 13:57:26 ET
15 stycznia 2022

Praca domowa dla klasy VII A - Tylko dla Chętnych

Naucz się ładnie opowiedzieć o świętach w twojej rodzinie (Wigilia i Dzień Bożego Narodzenia).
Życzę zdrowych i wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
Przypominam, że spotykamy się dopiero 8 stycznia.

2021-12-21 11:16:58 ET
8 stycznia 2022

Praca domowa dla klasy VII A

1. Wykonaj polecenie 9 na str. 126.
2. Naucz się ładnie czytać wiersz "Na lipę" na str. 119.
Geografia: Uzupełnij stronę 26.
Dla chętnych z geografii: Wyszukaj ciekawostki na temat słonych jezior w Stanach Zjednoczonych.
Miłego tygodnia:)

2021-12-11 13:45:08 ET
18 grudnia 2021

Praca domowa dla klasy VII A

1. Naucz sie odmieniać przez przypadki słowo: ojciec w liczbie pojedynczej (str.103).
2. Wykonaj polecenie 3 na str.114 i 7 na str. 116.
Dla chętnych: 18 grudnia będziemy świętować Boże Narodzenie w klasie. Osoby chętne mogą się nauczyć śpiewać kolędę lub zagrać jej melodię na instrumencie.
Miłego tygodnia!

2021-12-04 13:55:07 ET
11 grudnia 2021

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10