W sobotę odbyło się ślubowanie klas I i oficjalne pasowanie na uczniów. Gratulujemy pierwszakom i witamy ich w gronie naszej szkoły!!

klasa VII A

Strona: 1

Praca domowa dla klasy VII A

1. Uloz i zapisz do zeszytu zdania z wyrazami: szafirowy, guwernantka, klatwa, zaniedbany, roztrzepany.
2. Napisz (100 slow) dlaczego nalezy pamietac o Dniu Dwujezycznosci.
Milego tygodnia!

2021-10-16 11:39:21 ET
23 października 2021

Praca domowa dla klasy VII A

Wykonaj polecenia 4,5,6 na str. 46.

2021-10-14 10:53:16 ET
16 października 2021

Praca domowa dla klasy VII A

1. Wykonaj polecenie 6 na str. 30.
2. Wykonaj polecenie 7 na str. 36.
Dla chetnych:
Na rozdanym ksero z historii (str.55) odpowiedz pisemnie na pytania z sekcji
G i H.
MIŁEGO TYGODNIA!

2021-10-02 14:01:08 ET
9 października 2021

Praca domowa dla klasy VII A

1. Naucz sie czytac na ocene opowiadania "Wybory najmilszej" na str. 16 - 17.
2. Wykonaj polecenie 6 na str. 18 i polecenie 4 na str. 25.
3. Wykonaj polecenie 7 na str. 14.
Milego tygodnia!

2021-09-25 14:30:15 ET
2 października 2021

Strona: 1