Jesteśmy w połowie roku szkolnego! W styczniu odbywają się indywidualne wywiadówki z nauczycielami. Prosimy zapoznać się z postępami w nauce uczniów oraz ich zachowaniem. Dziękujemy za współpracę!

klasa LICEALNA IX A

Jan Kochanowski

Bardzo dziękuję Wam za wspaniałą pracę w I półroczu i gratuluję świetnych wyników.

Praca domowa
Przygotuj plakat na temat życia i twórczości polskiego poety Jana Kochanowskiego. Zachęcam Cię do ciekawej prezentacji swojej pracy. Liczę na pomysłowość!

2022-01-22 14:23:47 ET
28 stycznia 2022

Odrodzenie

Praca domowa
Wykonaj następujące ćwiczenia w podręczniku: 2,3,4,5 s. 101.
Życzę Wszystkim wspaniałego tygodnia.

2022-01-07 19:51:26 ET
14 stycznia 2022

Dzisiejsze zajęcia odbędą się on-line

Witam Was w Nowym Roku i przesyłam życzenia samych wsoaniałości.
Dzisiejsze zajęcia w liceum (piątek, 07/01/2022) odbędą się on-line ze względu na warunki pogodowe.
Poniżej link do Zoom, łączymy się o 5.30 PM. Budynek szkolny będzie zamknięty. Gdybyście mieli jakieś pytania, piszcie do mnie na adres e-mail.

Pani Daria
Daria Mularczuk is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Daria Mularczuk's Personal Meeting Room

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 310 973 6603
Passcode: S4Gn6x

2022-01-07 13:20:23 ET
7 stycznia 2022

Odrodzenie

Drodzy Uczniowie,
życzę Wam udanego tygodnia. Za tydzień mamy ostanie zajęcia przed przerwą świąteczną.

Praca domowa
1. Osoby, które nie przygotowały prezentacji dotyczącej wybranego zagadnienia maturalnego na ten tydzień (podręcznik, średniowiecze, s. 89), proszę o zrobienie zadania na kolejne zajęcia.
2. Opowiedz nam o polskich tradycjach bożonarodzeniowych w Twoim domu - forma prezentacji dowolna.

Pozdrawiam serdecznie,

2021-12-10 19:30:55 ET
17 grudnia 2021

W kręgu średniowiecznego savoir-vivre'u

Praca domowa
1. Wybierz jeden z tematów maturalnych, które zamieszczone są w podręczniku na s. 89 i przygotuj prezentację ustną wybranego zagadnienia (około 3-5 minut). Jeśli ktoś nie przygotuje pracy na ten piątek, może ją zaprezentować jeszcze za tydzień, tj. 17 grudnia.

Mam nadzieję, że cieszycie się dobrym zdrowiem. Do zobaczenia w piątek.

2021-12-08 21:01:01 ET
12 grudnia 2021

Średniowieczne zasady dobrego wychowania

1. Wybierz jeden z tematów maturalnych podanych na stronie 89 i przygotuj wypowiedź ustną dotyczącą wybranego zagadnienia (około 3-5 minut).

Życzę Wam wspaniałego tygodnia,

2021-12-03 19:50:06 ET
10 grudnia 2022

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10