W sobotę odbyło się ślubowanie klas I i oficjalne pasowanie na uczniów. Gratulujemy pierwszakom i witamy ich w gronie naszej szkoły!!

klasa LICEALNA IX A

Strona: 1

Biblia

1. Przeczytaj tekst z podręcznika str. 39-40.
2. Wykonaj ćw. 1,2,3,4 str. 42,
ćw. 5 str. 43.

Życzę Wam wspaniałego tygodnia,

2021-10-15 20:02:34 ET
22 października 2021

Biblia. Przypowieści biblijne.

Dziękuję Wam za dzisiejsze spotkanie i życzę wspaniałego tygodnia.
Do zobaczenia za tydzień,

Praca domowa
1. Przeczytaj przypowieść o miłosiernym Samarytaninie, str. 32.
2. Wykonaj ćw. I, II, III str. 33.
Wykonaj ćw. 6,7 str. 35.
3. Za tydzień świętujemy Dzień Dwujęzyczności - ubierz się na biało-czerwono🇵🇱

2021-10-08 19:51:11 ET
15 października 2021

Mitologia grecka - związki frazeologiczne

Praca domowa
1. Opanuj wiedzę z zakresu znajomości mitologicznych źródeł i znaczenia wybranych związków frazeologicznych (podręcznik, tabela s. 23-24). Krótka praca klasowa na następnych zajęciach.

2021-10-01 19:33:52 ET
8 października 2021

Osiągnięcia starożytnych cywilizacji

Praca domowa:
Przygotuj się do odpowiedzi ustnej na temat „Osiągnięcia starożytnych cywilizacji - Izraelitów, Greków, Rzymian” (notatka z lekcji, podręcznik s. 7-12).
Pozdrawiam serdecznie,

*Informacja dla Rodziców:
Uprzejmie dziękuję Państwu za dzisiejsze spotkanie klasowe. Życzę nam Wszystkim udanego roku szkolnego 2021/2022. Cieszę się na naszą współpracę. Zapraszam do kontaktu

2021-09-24 19:14:30 ET
1 października 2021

Witam Was serdecznie

Witajcie Drodzy Licealiści,
bardzo Wam dziękuję za ostatnie zajęcia i aktywność na lekcji. Cieszę się, że w tym roku szkolnym będę miała okazję być Waszą wychowawczynią. W tym tygodniu nie ma pracy domowej. Pamiętajcie jednak, że obecność na zajęciach jest ważna! Widzimy się w najbliższy piątek w godz. 17.30-20.15. Przypominam, że opłata za podręcznik do języka polskiego (na 1 rok szkolny) i do geografii (na 3 lata) to łącznie $75.
Życzę Wam wspaniałego tygodnia,

2021-09-19 07:09:11 ET
24 września 2021

Strona: 1