Pierwsze zajęcia - 3 października. Klasy 0-3 przychodzą do szkoły; Klasy 4-11 pierwsze zajęcia zdalne.

Zajęcia Dla Szkoły Licealnej
2 października 2020 | 17:30

Ogłoszenia Komitetu Rodzicielskiego

Strona: 1

Wyprzedaż świąteczna

Komitet Rodzicielski zaprasza na wyprzedaż świąteczna w sobotę, 8 grudnia.

2018-12-02 19:45:57 ET

Wyprzedaż jesienna

Zapraszamy na Wyprzedaż jesienna 27 października!

2018-10-18 21:50:50 ET

Wyprzedaz wiosenna

Wyprzedaz wielkanocna - 17 marca 2018!

2018-03-07 07:20:20 ET

Strona: 1