Jesteśmy w połowie roku szkolnego! W styczniu odbywają się indywidualne wywiadówki z nauczycielami. Prosimy zapoznać się z postępami w nauce uczniów oraz ich zachowaniem. Dziękujemy za współpracę!

klasa III A

W domu kl. 3 (22 stycz.)

* Czytać str. 119- czytaj codziennie
* Dyktando str. 121
* Dokończ ćwiczenia: 6/72, 7 i 8/73

2022-01-22 12:45:42 ET
29 stycznia 2022

W domu kl. 3 A (15 stycz.)

* Czytać str. 115- czytaj codziennie
* Przygotuj się do dyktanda- ćw. 2/116
* Naucz się piosenki "Jak ja się cieszę..."- słowa w zeszycie, muzyka na YouTube.
* Dokończ ćwiczenia do str. 68

2022-01-15 12:44:00 ET
22 stycznia 2022

W domu kl. 3 (8 stycz.)

* Czytać str. 101- 107 lub na pamięć str. 100.
* Zapamiętaj nazwy pór roku, miesięcy i dni tygodnia- wymowę I pisownię.
* Dokończ ćwiczenia do str. 63
- poćwicz i Zapamiętaj liczbę mnogą rzeczowników.

2022-01-08 09:30:53 ET
15 stycznia 2022

Praca domowa kl. 3 ( 11 grudz. )

* Czytać str. 83
* Opisz swoją choinkę (kartka ksero)- skorzystaj z wyrazów pomocniczych, które są na kartce oraz wzoru opisu, który zrobiłeś na lekcji.

OPIS CHOINKI WYKONAJ NA 8 STYCZNIA.

* Dopracuj, "dopnij na ostatni guzik" swój występ na "Świąteczny Koncert" - (18 grudnia)

2021-12-11 09:32:26 ET
18 grudnia 2021

Praca domowa 3 (4 grudz.)

* Czytać str. 69 lub 75
* Przygotuj się do dyktanda str. 72
* Dokończ ćwiczenia str. 51-54
* Napisz list do Mikołaja na kartce xero, którą otrzymałeś w szkole. Wzór listu masz w zeszycie.

2021-12-04 08:58:27 ET
11 grudnia 2021

W domu kl. 3 (20 listopada) - praca na dwa tygodnie

* Czytać str. 59- czytaj codziennie
* Dokończ ćwiczenia do str. 49
* Przeczytaj opowiadanie, bajkę lub wiersz.
W dużym zeszycie napisz:
- autor, tytuł, wykonaj obrazek i odpowiedz na pytania: O czym było...?
Czy podobało się/ nie podobało się i dlaczego?
Wesołego Święta Dziękczynienia! 😊

2021-11-20 15:42:50 ET
4 grudnia 2021

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10