W sobotę odbyło się ślubowanie klas I i oficjalne pasowanie na uczniów. Gratulujemy pierwszakom i witamy ich w gronie naszej szkoły!!

klasa III A

Strona: 1

W domu kl. 3 ( 16 pazdziernik)

* Przeczytaj opowiadanie str. 27- poszukaj informacji o wiewiórce ( jak wygląda, gdzie mieszka, co jest jej przysmakiem, może jakieś ciekawostki...)
*** CHĘTNE DZIECI MOGĄ WYKONAĆ PROJEKT O WIEWIÓRCE NA KARTCE Z BLOKU, KTÓRY ZAPREZENTUJĄ W KLASIE***

2021-10-16 12:22:12 ET
23 października 2021

W domu kl. 3 (9 pazdziernik)

* Czytać str. 21- czytaj codziennie
* Przygotuj się do dyktanda- 2 pierwsze zdania- str. 23
* Dokończ ćwiczenia do str. 24. Zapamiętaj słownictwo z ćw. 1/21 i 4/23

2021-10-09 12:23:53 ET
16 października 2021

W domu kl. 3 (2 pazdziernik)

* Czytać str. 15- czytaj codziennie
* Napisz w zeszycie odpowiedź
na pytanie:
Dlaczego chodzisz do polskiej szkoły?
* Dokończ ćwiczenia do str. 18

2021-10-02 08:58:00 ET
9 października 2021

W domu kl.3 ( 25 wrzesien)

* Naucz się na pamięć 2 zwrotki hymnu str. 9 w czytance.
* Ułóż zdania z wyrazami: Polska, Warszawa, stolica, flaga, godło, hymn. (Zapamiętaj znaczenie tych wyrazów)

2021-09-25 10:19:00 ET
31 września 2021

W domu kl.3 (11 wrzesień) - praca domowa na 2 tygodnie

*Odpowiedz na pytania, które masz w zeszycie- pisemnie.
*Przeczytaj z mamą wiersz lub opowiadanie po polsku.
W zeszycie w jedną linię, narysuj obrazek do przeczytanego tekstu.
*Przypomnij literki

2021-09-23 21:13:40 ET
25 września 2021

Strona: 1