W sobotę 24 września o godzinie 12:15 zapraszamy na zebranie rodziców uczniów naszej szkoły z dyrektorem. Witamy w nowym roku szkolnym!

klasa VI A

Strona: 1

PRACA DOMOWA Z DNIA 24 WRZEŚNIA 2022 ROKU

1. Dyktando (wyrazy proszę poćwiczyć/napisać w zeszycie każdy po 3 razy): wzdłuż, wszerz, świt, wiewiórka, wałęsać się, najczęściej, pióropusz, niedowierzanie
2. Napisz co ci się najbardziej podoba w polskiej szkole i dlaczego (jedno zdanie wystarczy).
3. Zapisz imiona 3 osób z klasy i za co ich lubisz (po 1 zdaniu o każdym).
4. Ćwiczenie 4 i 5 str. 29.

2022-09-24 14:07:07 ET
1 października 2022

PRACA DOMOWA Z DNIA 17 WRZEŚNIA 2022 ROKU

1. Czytanka str.16-17
2. Napisz w zeszycie o swoich talentach/zdolnościach (min 10 zdań).
3. Ćw. 5 str. 20 i 11 str. 23
Miłego tygodnia! Pani Agnieszka

2022-09-17 12:39:57 ET
24 września 2022

Praca domowa z dnia 10 września 2022 roku

Witam serdecznie w nowym roku szkolnym!
Proszę napisać w zeszycie po 3 zdania z wyrazami: mogę, potrafię, chcę.
Proszę również o przeczytanie otrzymanego regulaminu, podpisanie go i przyniesienie w najbliższą sobotę.
Miłego tygodnia, pani Agnieszka :)

2022-09-11 19:50:33 ET
17 września 2022

Strona: 1