Zbiórka na Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy - 23 i 30 stycznia w naszej szkole!

klasa VI A

Praca domowa dla klasy VI A

1. Wykonaj polecenia 7 i 8 na str. 106.
2. Dokończ ksero z historii: Pytania z okresu panowania Jagiellonów. Za tydzień sprawdzimy odpowiedzi w klasie,a za dwa tygodnie będzie z tych pytań test.
3. Ułóż zdania z: wywiad, kątem oka, czuć motyle w brzuchu, miłość, muzeum

Dla chętnych: Polecenie 4 na str. 105.

2021-01-23 14:45:14 ET
30 stycznia 2021

Praca domowa dla klasy VI A

1. Wykonaj polecenia 1 i 2 na str. 99.
2. Ułóż zdania ze słowami ze słowniczka na str. 94 (na oślep, bez opamiętania, poniewierać, dać słowo honoru).
3. Naucz się czytać na ocenę opowiadania "Śnieżna kula" ze stron 93 - 94.
Geografia: Nic nie zadane.
Dla chętnych: Wykonaj polecenie 9 na str. 99.

2021-01-16 15:07:48 ET
23 stycznia 2021

Praca domowa dla klasy VIA

1. Naucz sie czytac na ocene opowiadania "Mala bohaterka" na str. 77 - 78.
2. Wykonaj polecenie 2 na str. 80.
3. Wykonaj polecenie 7 na str. 83 i 2c, 2d, 2e na str. 92.
Geografia: strona 27
Milego tygodnia:)

2021-01-09 11:29:08 ET
16 stycznia 2021

Praca domowa dla klasy VI A

1. Ułóż zdania z trudnymi wyrazami i zapisz je do zeszytu: nieparzysta, parzysta, mak, zakonnik, tradycja.
2. Napisz w zeszycie jak spędziłeś/spędziłaś Święta Bożego Narodzenia (100 słów).
Geografia: Technika dowolna: Projekt stołu wigilijnego - tradycje i zwyczaje świąteczne twojej rodziny.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!
Do zobaczenia 9 stycznia!

2020-12-20 14:56:12 ET
9 stycznia 2021

Praca domowa dla klasy VI A

1. Uzupełnij ćwiczenie 1 na str. 72 i przygotuj się do dyktanda na podstawie polecenia 8 ze strony 76.
2. Ułóż zdania z trudnymi wyrazami: predyspozycje, boisko, ksywka, współpracować, poprzeczka
3. Uzupełnij zdania na rozdanym ksero z historii i przepisz je do zeszytu.
Geografia: strona 20

2020-12-12 15:43:00 ET
17 grudnia 2020

Praca domowa dla klasy VI A

1. Wykonaj polecenia 5 - 6 na str. 62-63.
2. Ułóż zdania z trudnymi wyrazami: konduktor, w osłupieniu, żandarm, podniecony, groza
3. Naucz się czytać na ocenę opowiadania "Chłopiec z pociągu" na str. 57-58.

Geografia: uzupełnij stronę 18.

2020-12-05 17:56:16 ET
12 grudnia 2020