Nasi uzdolnieni uczniowie zapraszają na Koncert Muzyczny i Pokaz Talentów w niedziele 5 lutego o godz. 12.00 do siedziby PSFCU przy 314 Great Neck Rd. w Copiague. Poznamy naszych uczniów z nieco innej strony! ️

klasa VI A

PRACA DOMOWA Z DNIA 28 STYCZNIA 2023 ROKU

1. Ćwiczenie 3b str. 126 oraz ćwiczenie 6 str. 128
2. Odmień przez przypadki (w zeszycie) wyraz Warszawa

2023-01-29 23:40:42 ET
7 lutego 2023

PRACA DOMOWA Z DNIA 21 STYCZNIA 2023 ROKU

1. Dyktando: królik, pies, rybki, żółw, wąż, kot, szynszyla, papuga, chomik, ptaki, kurczaki, świnka morska, fretka, tarantula, kanarek, jaszczurka
2. Proszę zapamiętać związki frazeologiczne poznane na lekcji a dotyczące zwierząt (notatka z lekcji w załączniku).
3. Ćwiczenie 2 str. 120
Dla chętnych na dodatkową ocenę: proszę pomyśleć o jeszcze innych powiedzeniach polskich dotyczących zwierząt (i wpisać je do zeszytu), a nie wspomnianych na lekcji.
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Babć i Dziadków z naszej klasy!

2023-01-21 23:20:13 ET
28 stycznia 2023

PRACA DOMOWA Z DNIA 7 STYCZNIA 2023 ROKU

1. Sprawdzian z dynastii Jagiellonów.
2. Ułóż zdania z wyrażeniami: wzdłuż, oprócz, po pierwsze, w kierunku, dookoła, podczas, wewnątrz, wbrew, spośród.

2023-01-07 14:34:22 ET
14 stycznia 2023

PRACA DOMOWA Z DNIA 10 GRUDNIA 2022 ROKU

1. Proszę powtórzyć informacje o władcach z dynastii Jagiellonów i najważniejszych wydarzeniach tego czasu.

Będzie to nasza lekcja świąteczna, proszę przynieść klej, nożyczki, kolorowe kredki lub mazaki (będą nam potrzebne), ubrać się w świąteczne kolory, a także osoby, które zgodziły się zagrać lub zaśpiewać proszę o przygotowanie utworów oraz piosenek :) Do zobaczenia!

2022-12-11 20:02:10 ET
17 grudnia 2022

PRACA DOMOWA Z DNIA 3 GRUDNIA 2022 ROKU

1. Czytanie na czas - ramka str. 94
2. Ćw. 8 str. 98 i zadanie domowe str. 99.

2022-12-09 15:52:23 ET
10 grudnia 2022

PRACA DOMOWA Z DNIA 19 LISTOPADA 2022 ROKU

1. Ćw 2 str. 80
2. Napisz wypracowanie, w którym dasz przykład bohaterskiej lub solidarnej postawy (1 strona w zeszycie, przykłady omówiliśmy na lekcji). Może to być bohater z książki, filmu lub z życia.

Miłego odpoczynku podczas Dnia Dziękczynienia! Widzimy się dopiero 3 grudnia!

2022-11-20 19:51:11 ET
3 grudnia 2022

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10