Pierwsze zajęcia - 3 października. Klasy 0-3 przychodzą do szkoły; Klasy 4-11 pierwsze zajęcia zdalne.

Zajęcia Dla Szkoły Licealnej
2 października 2020 | 17:30

klasa IV C

Kim będę w przyszłości? Pisownia h i ch

1. Naucz się czytać opowiadanie "Serce matki", podręcznik, str. 170-171.
2. Napisz w zeszycie kilka zdań na temat: Kim będę w przyszłości i dlaczego?
3. Ćwiczenie nr 6, str. 170 (wyraz wyspa użyj w odpowiedniej formie).

2019-05-06 20:39:05 ET
11 maja 2019

Światowy Dzień Ziemi. Dzień Rodziny.

1. 1. Naucz się czytać opowiadanie "Wycieczka nad jezioro", podręcznik, str. 163. Poćwicz czytanie na czas.
2. Ćwiczenie nr 1, str. 167 oraz ćw. nr 2 i 3 str. 168.

Praca domowa na ocenę celującą:
Na podstawie zadania domowego, w podręczniku, str. 165 spróbuj ułożyć własną rymowankę.

2019-04-30 11:00:46 ET
4 maja 2019

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny. Pogody w sercu i radości! Życzy wychowawczyni klasy - Marta Wesolowski

27 kwietnia, o godzinie 14:30 zapraszamy wszystkich członków rodziny na uroczystość z okazji "Dnia Rodziny". Proszę powtórzyć role i ubrać się odświętnie.
Ogłoszenia szkolne:
Trwają zapisy do szkoły na nowy rok szkolny.
Jeśli chcieliby Państwo wyrobić nową, polską legitymację ucznia lub odnowić starą, prosimy wypełnić aplikację (do pobrania na naszej stronie internetowej).

2019-04-19 19:38:20 ET
27 kwietnia 2019

Powtórzenie wiadomości z klasy czwartej. "Legenda o glinianym garnuszku".

1. Przygotuj się do sprawdzianu wiadomości na podstawie ćwiczeń (str.173- 178) oraz podręcznika (str. 174 - 176). Zwróć uwagę na pisownię nazw miesięcy, dni tygodnia i pór roku. Poćwicz odmianę przez przypadki.
2. Przygotuj ustną wypowiedź na temat tradycji wielkanocnych w twoim domu.

2019-04-06 18:47:41 ET
13 kwietnia 2019

Primaaprilisowy savoir-vivre. Powtórzenie wiadomości a klasy czwartej.

1. Naucz się czytać opowiadanie "Dziewczynka z kraju Na niby", podręcznik, str. 154-155. Poćwicz czytanie na czas.
2. Ćwiczenie nr 4, str. 173. Nieobecnych uczniów proszę o wykonanie ćwiczeń na stronach172 - 178.
3. Przygotuj się do dyktanda, podręcznik, str.157.
4. Powtórz przypadki i ich pytania (na końcu zeszytu) oraz poćwicz odmianę liczebników. Powtórz materiał z ćwiczeń, str. 172-178. 13 kwietnia będzie sprawdzian wiadomości z klasy czwartej. Każdy uczeń powinien go zaliczyć. Nieobecni uczniowie będą mogli napisać sprawdzian 27 kwietnia, na początku zajęć.

27 kwietnia, o godzinie 14:30 zapraszamy na uroczystość z okazji "Dnia Rodziny"
Ogłoszenia szkolne:
W przyszłą sobotę, 6 kwietnia rozpoczynamy zapisy do szkoły na nowy rok szkolny.
6 kwietnia można przynieść własnoręcznie wykonane pisanki. Wystawa odbędzie się 13 kwietnia.

2019-03-30 16:48:26 ET
6 kwietnia 2019

Międzynarodowy Dzień Teatru. Liczebniki porządkowe.

1. Naucz się czytać wybraną przez siebie rolę w teatrzyku klasowym "Kopciuszek", podręcznik, str. 147-153. Przygotuj dowolny rekwizyt do swojej roli.
2. Dokończ ćwiczenie nr 1, str. 144 oraz ćwiczenie nr 7, str.148 - 149.
3. W sobotę odbędzie się Klasowy Turniej Wiedzy i powtórzenie materiału z klasy IV.
4. Powtórz przypadki i ich pytania (na końcu zeszytu) oraz poćwicz odmianę liczebników (ćwiczenia: str. 137 -142 oraz str. 146).

2019-03-28 17:45:03 ET
30 marca 2019