Gratulujemy Julii Skorski, Janowi i Gabielle Gorczynski, którzy reprezentowali naszą szkołę w konkursie "Słowem-Polska" pod patronatem Pierwszej Damy RP! Zachęcamy naszych uczniów do brania udziału w konkursach ogłaszanych w naszej szkole!

klasa VII C

Strona: 1

Witam Was serdecznie

Witajcie Drodzy Uczniowie,
bardzo Wam dziękuję za ostatnie zajęcia i aktywność na lekcji. Cieszę się, że w tym roku szkolnym będę miała okazję być Waszą wychowawczynią. W tym tygodniu nie ma pracy domowej. Pamiętajcie jednak, że obecność na zajęciach jest ważna! Widzimy się w najbliższą sobotę w godz. 12.00-15.00 w sali numer 10 (na I piętrze). Przypominam, że opłata za podręcznik do języka polskiego (na 1 rok szkolny) i do geografii (na 3 lata) to łącznie $60 - $45 j. polski, $15 geografia.

Życzę Wam wspaniałego tygodnia,
Pani Daria

2021-09-19 07:16:04 ET
Daria Mularczuk